V islámských zemích dochází ke genocidě křesťanek, potvrzuje zpráva

Možná si říkáte, že Evropy se to netýká, ale dřív či později se to Evropy týkat bude. Navíc, co jiného jsou muslimské znásilňovací gangy ve Velké Británii, které mají svoji činnost posvěcenou i z nejvyšších míst? Vždyť v současné době se odhaduje, že jejich obětí se stalo kolem milionu bílých britských dívek!!

A toto znásilňování pokračuje i nadále. Jak myslíte, že to bude vypadat v Evropě, až muslimští invazisté nejen díky nekončící invazi, ale i díky vysoké porodnosti muslimek, Evropany postupně přečíslí? Švédsko bylo silně islamizováno za pouhých 20 let. A EU dělá maximum pro to, aby se islamizace Evropy a tedy i výměna obyvatel urychlila. To, co se nyní děje na jiných kontinentech, se bude dít i v Evropě.

„Zpráva zahrnuje případové studie z Egypta, Iráku, Sýrie, Mosambiku, Nigérie a Pákistánu…“

Co mají všechny tyto země společného? Jsou islámské, ale kdysi islámské nebyly, nicméně ve všech těchto zemích stále žijí poslední zbytky nemuslimů, kteří jsou stále více perzekuováni.  A ve všech těchto zemích jsou náboženské menšiny systematicky likvidovány bez zájmu různých rádoby humanitárních organizací, OSN, EU a jiných islamizátorů.

Přesto ani tato zpráva, i když je upřímnější než mnoho jiných, o tom, kdo je zodpovědný za toto pronásledování, nehovoří na rovinu, jen aby se zpráva nedotkla islámu. Takové úvahy jsou totiž „islamofobní“.

Zpráva vydaná ve středu prohlásila zacházení s ženami a dívkami z křesťanských menšin v částech Afriky, Středního východu a jižní Asie za „katastrofu v oblasti lidských práv“.

Studie „Hear Her Cries“, publikovaná charitativní organizací Aid to the Church in Need (ACN) 24. listopadu, uvedla, že „ve své nejextrémnější podobě“ by se nucené konverze mohly rovnat „genocidě“.

Zpráva připomíná zvyšující se povědomí o protikřesťanské perzekuci, upozornila na případy v různých zemích, včetně Egypta a Pákistánu.

Zaměřila se také na Nigérii, která byla kontroverzně odstraněna z letošního seznamu sledovaných zemí s nejkřiklavějším porušováním náboženské svobody americkým ministerstvem zahraničí.

Studie zjistila četné případy nucených únosů, nucených konverzí a vykořisťování v Egyptě, také zjistila, že křesťané představují 95% žen a dívek zabavených islámskými radikály v Nigérii a že 70% těch, které byly násilně konvertovány  v Pákistánu a donuceny k manželství, jsou křesťanky (zbytek hinduistky).

ACN popsala zprávu jako „první svého druhu, která se zaměřuje na fenomén mladých žen, které jsou unášeny a konvertovány, protože jak jejich pohlaví, tak náboženství je činí zranitelnými vůči únosům a útokům“

Michele Clarková, která studovala neutěšenou situaci koptských křesťanských žen v Egyptě, řekla 24. listopadu CNA, že zpráva je významná, protože odhaluje rozsah problému.

„Myslím, že zpráva je velmi důležitým příspěvkem, protože rozšiřuje zaměření na tyto únosy, nucené konverze, nucené sňatky, z pouhých zpráv o jednotlivých zemích na mnohem širší, mnohem globálnější perspektivu,“ řekla Clarková, penzionovaná profesorka mezinárodních záležitostí na Univerzitě George Washingtona.

„To se děje na mnoha, mnoha místech po celém světě. Děje se to na Blízkém východě. Děje se to ve Střední Asii. Děje se to v Africe. A tak je třeba vrhnout světlo na rozsah problémů.“

Zpráva byla sestavena pobočkou ACN ve Velké Británii, která spustila petici vyzývající k akci k zastavení sexuálního zotročování křesťanských žen.

Zpráva, která zahrnuje případové studie z Egypta, Iráku, Sýrie, Mosambiku, Nigérie a Pákistánu, uvádí, že „důkazy naznačují, že pandemie koronaviru poskytla perfektní živnou půdu pro akty sexuálního násilí“.

Tolik tedy k oficiální zprávě, která ovšem jen potvrzuje to, co se už dávno ví. A především – v celé zprávě nenajdete ani jednou jedinkrát zmíněn hlavní problém, který k této genocidě vede – islám.

Paradox je, že zprávu prezentují ve velké Británii, kde nejsou schopni ochránit ani vlastní dívky, neboť také tam odmítají pojmenovat, kdo či co za znásilněními stojí. Dokud se na rovinu nepřizná, že je třeba za vším hledat islám, tak se nic nezmění. Naopak, genocida se ještě urychlí a brzy se ve stejné intenzitě přenese i do Evropy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V islámských zemích dochází ke genocidě křesťanek, potvrzuje zpráva

  1. Genocída bielych Európaniek prebieha samozrejme už teraz – jednak nízkou pôrodnosťou a jednak útokmi zo strany votrelcov. Mnohé volia po znásilnení samovraždu, mnohé sú zavraždené priamo na mieste. Novinky cz uverejnili dnes /pochopiteľne bez možnosti diskusie/ vysoko politicky korektný článok, v ktorom sa uvádza,že 12-ročnú bielu dievčinku ubodali na smrť v Liverpoole štyria neplnoletí „chlapci“. Nie je ťažké si domyslieť, že šlo o moslimov, prípadne o černochov. Prosím Slovanku o podrobnosti v osobitnom článku.

    1. Ano, taky jsem o tom před pár dny na nějakém zahraničním serveru četla. Jenže nikde ani slovo o jejich identitě, ani náznak. Jak jsou nezletilí, tak se to zjišťuje hrozně těžko…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout