Údajně psychicky nemocný Senegalec se vloupal do domu italské rodiny, 16letého syna pobodal

Údajně psychicky nemocný Senegalec se vloupal do domu italské rodiny, 16letého syna pobodal

K podobným vloupáním dochází nejen v Itálii stále častěji. Drzost invazistů nezná mezí, troufají si vloupat se do domu i tehdy, kdy jsou majitelé doma. Většina lidí se navíc bojí aktivně bránit po zkušenostech, kdy již byl nejeden člověk za obranu a následné zranění kriminálního vetřelce odsouzen.

Podobné činy nejsou nijak ojedinělé a není se čemu divit, vždyť je všeobecně známým faktem, že nejen z Afriky přichází do Evropy  mnohdy ti nejhorší zločinci…

Po většinu noci a celé ráno se karabiniéři z Chiary snažil pochopit, co se stalo, co vyvolalo brutální agresi, jejíž obětí byla rodina žijící v budově v Ospitalettu. Dramatická epizoda, která pro 16letého chlapce skončila bodnou ranou do ramene.

Po výslechu obětí a sousedů a shromažďování informací o zatčeném dospěli karabiniéři k závěru, že nával hněvu byl způsoben vážnou psychiatrickou nemocí agresora, a to natolik závažnou, že muž byl ihned hospitalizován v civilní nemocnici v Brescii.

K incidentu došlo kolem čtvrté hodiny v noci z neděle na pondělí, když  37letý Senegalec – do té doby netrestaný – zaútočil na rodinu, otce, matku a 16letého chlapce, kteří žijí ve vlastním, samostatně stojícím rodinném domě. Nejprve zničil nábytek a pak poškodil dveře, než bodl nejmladšího člena rodiny do ramene. Teprve díky zásahu ostatních sousedů a karabiniérů byl 37letý muž zpacifikován a převezen do vazby a poté do nemocnice. 16letý chlapec byl po ošetření bodného zranění propuštěn.

Další psychicky nemocný jedinec. nebylo by načase otevřít po celé EU další psychiatrické léčebny? Předpokládám, že brzy již nebudou ty stávající stačit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Údajně psychicky nemocný Senegalec se vloupal do domu italské rodiny, 16letého syna pobodal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout