Španělsko: Nahý muslim běžel po ulici za pokřiku „Allahu akbar“ a poté se ubodal (video)

Španělsko: Nahý muslim běžel po ulici za pokřiku „Allahu akbar“ a poté se ubodal (video)

Je to jen další muslimská klasika – případ psychicky vyšinutého jedince, kdy ovšem dotyčný poněkud neobvykle nenamířil nůž na kolemjdoucí, ale na sebe? K případu, k němuž došlo dnes kolem poledne, zatím není víc informací, nicméně incident se podařilo natočit…

Třicetiletý muž se v úterý  pobodal ve fontáně na Plaza Roma v Zaragoze v centru města a nakonec zemřel. K události došlo kolem 11:45, kdy muž  dorazil do přilehlých zahrad zcela nahý a před pádem do fontány se tucetkrát bodl.

Poté, co byli informováni o přítomnosti nahého muže ozbrojeného nožem, přišlo osm agentů občanské bezpečnostní brigády velitelství aragonské policie na římské náměstí, kde předstoupili krátce před muže, jehož totožnost nebyla známa. Muž se před nimi pobodal.

Podle „ Periódico de Aragón “ navíc policisté muže vyzvali, aby upustil nůž a přestal vyšilovat, nakonec se bodl do břicha dřív, než policie stihla cokoli udělat. Následně přijely sanitky a krátce po 12:05 byl v té době již mrtvý muž odvezen.

Podle svědků se mladík předtím, než se pobodal ve fontáně, objevil nahý na Calle Santander, a přestože měl nůž, nepokusil se zaútočit na přítomné na ulici.

Majitel sousední kavárny v Rio de la Plata David řekl, že teklo mnoho krve, a že neznámá žena přeskočila policejní kordon a vrhla se do fontány.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Španělsko: Nahý muslim běžel po ulici za pokřiku „Allahu akbar“ a poté se ubodal (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout