Řecko: 24 členů promigrační neziskovky je souzených za obchodování s lidmi, praní špinavých peněz a členství ve zločinecké organizaci

Konečně někdo po pravdě přiznává, že promigrační neziskovky jsou zločinecké organizace. Stejně zločinecké, jako EU či evropské vlády, které je štědře dotují. Zatímco Itálie nebo Španělsko s těmito zločinci spolupracuje, EU jim i z vašich peněz posílá štědré dotace, tak Řecko, které je i díky těmto podvratným organizacím zaplaveno džihádisty, konečně přiznává, co jsou tyto vysoce ziskové neziskovky zač.

Potěšitelný je i fakt, že těmto kolaborantům hrozí až 25 let vězení. Na druhou stranu je už nyní jasné, že na stranu neziskovkářů se postaví i další zločinecká organizace – EU a některé vlády, které jednají proti zájmům jejich vlastních občanů. V tomto případě mám na mysli zejména vládu italskou, neboť premiéra Draghiho nikdo nevolil.  Co se týká německé vlády, tak většina Němců zločinné organizace i stejně zločinné politiky podporuje. Asi 10% výjimek v celé zemi jen potvrzuje pravidlo…

V Řecku  tento čtvrtek 18. listopadu začal proces s dvaceti čtyřmi humanitárními pracovníky, kteří spolupracovali s neziskovkou  ERCI (Emergency Response Center International). Organizace prováděla záchranné operace žadatelů o azyl  u Lesbu v letech 2016 až 2018. Obžalovaným hrozí až 25 let vězení. Velmi těžký možný trest, který ve skutečnosti odpovídá maximální době věznění stanovené řeckou justicí.

Špionáž, vyzrazení státního tajemství, obchodování s lidmi, členství ve zločinecké skupině a praní špinavých peněz, to je shrnutí dlouhého seznamu obvinění, na která bude muset čtyřiadvacet lidí stíhaných od tohoto čtvrtka odpovědět před řeckými soudy. Všichni byli spojeni se stejnou humanitární organizací.

Tato obvinění jsou Amnesty International (stejně podvratnou organizací) považována za „groteskní“. Organizace v prohlášení uvedla, že případ „ukazuje, jak daleko jsou řecké úřady ochotny zajít, aby odradily lidi od pomoci uprchlíkům a migrantům“. Organizace Human Rights Watch (neméně podvratná organizace) uvedla, že proces byl „politicky motivovaný“.

Lze jen doufat, že se Řecko nezalekne EU a dalších podvratných organizací a všech 24 kolaborantů si odsedí podstatnou část života ve vězení. Jen by to chtělo zakročit i proti tomu zbytku, zejména pak proti těm, kdo momentálně „úřadují“ ve Středozemním moři. Jenže italská vláda, která má s nimi co do činění zejména, nikdy proti pašerákům nepůjde.

A co je asi nejhorší je fakt, že mnoho těchto organizací podporují i sami Evropané. Vždyť k největším pašerákům Afričanů do Evropy patří Lékaři bez hranic, jimž mnoho Evropanů pravidelně přispívá štědrými dary.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout