AKTUALIZACE: Rakousko, Nizozemí, Austrálie, Francie, Itálie – na mnoha místech se dnes demonstrovalo (videa)

AKTUALIZACE: Rakousko, Nizozemí, Austrálie, Francie, Itálie – na mnoha místech se dnes demonstrovalo (videa)

Možná největší ze všech demonstrací byla dnes samozřejmě ve Vídni, ale v Rakousku se demonstrovalo i v mnoha dalších městech. Odhaduje se, že v ulicích Vídně dnes byly statisíce lidí, celé centrum Vídně bylo plné. V Grazu mělo být kolem 4 tisíc demonstrantů.

Stále více lidí si uvědomuje, že vše, co nyní zejména v části světa zažíváme, jsou plánované a řízené děje. K zásadním změnám má dojít zejména v západních zemích, tedy Evropě, Austrálii USA. V rámci globalizace je třeba nejen zlikvidovat národní státy a národy a vyměnit obyvatelstvo za poslušnou masu, ale zásadním plánem je i zchudnutí těchto mas a především pak absolutní kontrola nad každým jedincem – a tedy i každým aspektem vašeho života.

Pokud znáte plány WEF a jím prezentovaného Velkého resetu, pak vám musí být jasné, oč zde ve skutečnosti jde. Osnovou těchto plánů je Agenda 2030, tedy všechny zásadní kroky by měly být učiněny právě do tohoto roku. I proto se tak rychle pospíchá. I proto je třeba zavádět totalitu co nejrychleji, normální život se již nikdy nevrátí. Sociální kredity se současným rušením hotovosti si zajistí poslušné masy.

Ale o tom se zde již psalo mnohé. Podívejte se proto na akce, kde se demonstrovalo za svobodu a proti nastoupivší totalitě. Podobných akcí už nějakou dobu probíhá v různých zemích světa spousta. Zřejmě nic nevyřeší, ale každý, kdo s odporem souhlasí, alespoň vidí, že není sám, že nejde jen o malou hrstku lidí…

Demonstrace v Rotterdamu přerostly až v násilné akce. Marocký starosta nechal střílet ostrými. To se ovšem při poměrně častých nepokojích muslimských gangů ještě nikdy nestalo. Nejméně sedm lidí utrpělo zranění:

Sto tisíc lidí v Římě:

Austrálie – Perth:

Paříž:

 

Vídeň – statisíce lidí po celém městě:

 

policejní represe – neočkovaní nebyli u metra vpuštěni na demonstraci

 

V případě, že se objeví jakákoli zajímavá videa, bude článek aktualizován…

AKTUALIZACE:

V Itálii došlo k násilnému potlačení demonstrace v Miláně. Jistě netřeba komentovat, videa níže ukazují víc:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

One thought on “AKTUALIZACE: Rakousko, Nizozemí, Austrálie, Francie, Itálie – na mnoha místech se dnes demonstrovalo (videa)

  1. Tento príspevok len zdanlivo nesúvisí s moslimami a ich zločinmi. Viete si predstaviť, ako budú prisťahovalci dodržovať neľudské pravidlá v Rakúsku, Nemecku, Taliansku a ako bude vynucovaná ich poslušnosť? Aj pri očkovaní? Vidím to na dlhú, krvavú, krutú a neľudskú vojnu moslimov proti globalistom a pravdaže aj bielym predstaviteľom moci a prostým ľuďom. Už pred dovŕšením islamizácie Európy, Kanady, Austrálie. Tipujem, že najneskôr od začiatku budúceho roka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout