Po unisex hidžábu od Benettonu přichází do módy kapuce, která vypadá jako hidžáb

Po unisex hidžábu od Benettonu přichází do módy kapuce, která vypadá jako hidžáb

Jak jste již možná zaznamenali, tak nedávno přišla firma Benetton spolu s italským rapperem tuniského původu s unisex hidžábem. Jak se dalo očekávat, nejsou s tímto počinem nijak osamocení a dali tak příklad i dalším evropským aktivistickým návrhářům

Tento počin se proto záhy začal objevovat zejména na módních molech v Paříži, ale i jinde. Do módy tak přichází hidžáby pro všechny, nejen pro muslimy. Jen se nyní pojmenovaly „kapuce“, které však po nasazení vypadají spíš jako hidžáby či možná lyžařské kukly.

Jde tak o další posun blíž k islamizaci, aby si zejména ženy jednodušeji zvykly na zahalování?

Chtěli nejprve Evropanům vnutit  zakrývání nosu a úst a nyní i vlasů a brady ? Ženy v hidžábech, ale dokonce i v burkách, budou méně náhle nápadné.

nová pařížská móda

 

V každém případě je to doplněk obvykle vyhrazený pro hory, ovšem v posledních sezónách ho najdeme hodně i na přehlídkových molech a stále více na hlavě módních návrhářů v ulicích západoevropských měst.

Jak zdůvodňují zavádění podobné módy sami módní návrháři? Samozřejmě i podle nich má jít o boj proti islamofobii a zlepšení vnímání hidžábu v ulicích….

Tak co, začnete také nosit hidžáb podle módy? Je údajně určen pro ženy i muže… ??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Po unisex hidžábu od Benettonu přichází do módy kapuce, která vypadá jako hidžáb

  1. Viete, čo je paradox? Že prakticky všetci významnejší módni návrhári mužského pohlavia vo „vyspelom“ svete sú otvorení homosexuáli. Aj ich spolupracovníci – štylisti, vizážisti a podobne. Možno ani sami netušia, keď navrhujú tieto „doplnky“ v rámci „boja proti islamofóbii“ ,že po zriadení tzv. Eurábie nebudú mať nielen šancu pracovať /povinné burky a tak/ , ale ani právo na život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout