Premiér, který vydatně pomohl islamizovat Švédsko, dostal nejvyšší židovské ocenění

Premiér, který vydatně pomohl islamizovat Švédsko, dostal nejvyšší židovské ocenění

Pokud by měla být udělena Darwinova cena některé skupině obyvatel,  pak by to měly být židovské organizace v celé Evropě. Všimněte si, že tyto organizace absolutně podporují ty politické strany, které danou zemi nejvíce islamizují a své souvěrce nabádají k tomu, aby tyto strany volili. Tedy jde o totéž, jako kdyby ve třicátých letech v Německu podporovaly židovské autority NSDAP.

Paradoxem pak je i to, že naopak ty strany, které bojují proti islamizaci dané země, tyto organizace naopak ostrakizují, varují před nimi a tvrdí, že jde o extremisty. Lze tedy bez nadsázky říci, že evropská židovská komunita podporuje islamizaci Evropy. Myslím, že to zřejmě – v kontextu celkového dění – nakonec nikoho příliš neudiví. Vždyť třeba i většina homosexuálů volí vítačské strany a dokonce často sami patří k čelním vítačům těch, kdo je plánují při nejbližší příležitosti shodit ze střechy nejvyšší budovy.

Švédsko má hned po Rakousku druhý nejvyšší počet muslimů v přepočtu na počet obyvatel ze všech zemí EU. Přitom ještě před 20 lety bylo v zemi zanedbatelné promile vyznavačů „náboženství míru“. To s sebou nese i jisté problémy, nedávno jste si zde například mohli přešít o snad nejstřeženější akci ve Švédsku všech dob – židovské konferenci v islamizovaném Malmö.

Čelním podporovatelem politiky otevřených hranic je už po několik desetiletí sociální demokracie, která od 70. let pravidelně vyhrává volby. A – jak kdysi slíbil Olaf Palme – po celou dobu vytváří ze Švédska multikulturní zemi. Tedy lépe řečeno, monokulturní chalífát. V tom všem v posledních letech velmi zdárně pokračuje i stávající premiér Löfven.  A to vše nejen za podpory většiny Švédů, ale také za neutuchající podpory tamní židovské komunity…

Židovské shromáždění stockholmského správního výboru jednomyslně rozhodlo o udělení letošní ceny Aarona Isaaca premiérovi Stefanu Löfvenovi (S).

Cena Aarona Isaaca je nejvyšším židovským oceněním  a každoročně se uděluje osobě, která dlouhodobě významně přispívá švédským Židům.

Cena je pojmenována po Aaronu Isaacovi, který byl prvním Židem, kterému bylo dovoleno usadit se ve Švédsku, aniž by musel konvertovat ke křesťanství. Byl to také Aaron Isaac, kdo založil Židovskou komunitu ve Stockholmu.

Mezi předchozí laureáty patří bývalý sociálnědemokratický premiér Goran Persson, bývalý předseda Lidové strany Per Ahlmark a psycholožka Hédi Friedová.

„Premiér Stefan Löfven vyvinul velké úsilí svým osobním závazkem vůči švédskému židovskému obyvatelstvu“, uvedl sbor v tiskové zprávě. „Prostřednictvím Löfvenova pozorování, že holocaust je součástí švédských dějin, jeho závazku k založení muzea holocaustu ve Stockholmu a jeho iniciativy vypracovat strategii pro posílení židovské menšiny ve Švédsku, výrazně přispěl švédské židovské komunitě“.

„Iniciativa premiéra Stefana Löfvena pořádat mezinárodní konferenci Malmö Forum o památce holocaustu a boji proti antisemitismu je podporou, kterou premiér Löfven slíbil pozůstalým s tím, že nejtemnější kapitoly lidstva nebudou nikdy zapomenuty a postaví se antisemitismu a rasismu,“ říká Aron Verständig, předseda Židovské obce ve Stockholmu.

Cena Aarona Isaacse je udělována v podobě medaile navržené designérkou Annie Winblad Jakubowski.

K uvedenému jen dodávám, že za vlády Löfvena vzniklo několik desítek nových „vyloučených oblastí“, plně ovládaných islámskými radikály. Jedním z jejich prvních cílů po založení chalífátu je právě likvidace židovské komunity v zemi…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Premiér, který vydatně pomohl islamizovat Švédsko, dostal nejvyšší židovské ocenění

  1. Izrael a Saudská Arábia sú zatiaľ len tajnými spojencami, ale nepochybujem o tom,že sa už pripravuje aj nadviazanie diplomatických stykov /aby sa mohol ľahšie koordinovať útok na najúhlavnejšieho spoločného nepriateľa Irán/ …

  2. Nezabúdajme,že takzvaní „národní konzervatívci“ /Orbán, Morawiecki, Janša, Salvini, Le Penová a niektorí ďalší/ nielenže odmietajú vystúpenie z EÚ a podporujú legálnu migráciu, ale sú zároveň fanaticky oddaní Izraelu a zároveň svetu ropných šejkov…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout