Podívejte se, jak pašeráci z francouzské neziskovky loví africké ilegály u libyjských břehů (video)

Podívejte se, jak pašeráci z francouzské neziskovky loví africké ilegály u libyjských břehů (video)

V letošním roce, který je díky mnoha invazním cestám bezesporu rokem rekordním, patří k asi nejaktivnějším pašerákům právě  loď Ocean Viking, patřící neziskovce SOS Mediteranee, což je francouzská „pobočka“ Lékařů bez hranic, spolupracující s Červeným křížem. Tato loď směle konkuruje lodím německých neziskovek. Ovšem při dlouhodobějším sledování je vidět, že Lékařům bez hranic zatím Němci nemohou konkurovat.

Lodě neziskovek prakticky denně přiváží do Evropy ty nejhorší kriminálníky z Afriky, často i za štědré podpory samotných Evropanů, kteří mnohdy podobné podvratné organizace sami sponzorují.

Pašerácká loď SOS Méditerranée na moři vylovila 139 Afričanů, kteří byli v pondělí a úterý „v tísni“ u pobřeží Libye, uvedla v úterním prohlášení evropská neziskovka.

Pašerácká loď pronajatá společností SOS Méditerranée se sídlem v Marseille nejprve vylovila 45 lidí na palubě dřevěné lodi v noci z pondělí na úterý. Při druhé „záchraně“ pak v úterý vylovila z extrémně přetíženého nafukovacího člunu, opět v mezinárodních vodách blízko libyjských břehů, celkem 94 lidí.

Na včerejší „záchranu trosečníků“ – budoucích Evropanů, kteří mají nahradit ty stávající, se můžete podívat zde:

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout