USA: Veřejné školství učí už i ty nejmenší děti, že jsou špatné jen proto, že se narodily bílé – rodiče protestují (video)

USA: Veřejné školství učí už i ty nejmenší děti, že jsou špatné jen proto, že se narodily bílé – rodiče protestují (video)

Představte si, že ihned poté, co vaše dítě nastoupí školní docházku, se dozví, že je špatné jen proto, že se narodilo bílé. Tak přesně toto učí už 6leté děti na některých veřejných školách v USA. A lze předpokládat, že EU se podobné indoktrinace velmi ráda ujme. Aby podobné šílenosti přišly i k nám pak nemusí trvat dlouho, jen si vzpomeňte na to, jak Piráti (sami bílí) nesnáší bílé páprdy.

Protibělošský rasismus je dnes velmi silně podporovaný a to všemi mezinárodními institucemi, včetně OSN či EU. Snahy o výměnu evropských obyvatel za Afričany, Araby či Afghánce si snad nepovšiml jen ten, kdo světové dění vůbec nesleduje. Ovšem USA v tomto ohledu na celé čáře vede a snaží se vypěstovat nenávist k vlastní rase už u malých dětí. Samozřejmě jen těch, které jsou bílé…

Matka z okresu Loudoun ve Virginii na schůzi školní rady tento měsíc řekla, že vzala své děti ze systému veřejných škol poté, co se jí její 6letá dcera zeptala, zda se „narodila. špatná“, protože je bílá.

„ Poprvé to bylo na začátku jara 2020, kdy za mnou přišla moje 6letá dcera, aby se zeptala, jestli se narodila špatná, protože je bílá. To ji naučili na hodině dějepisu ve škole, “ řekla matka na zasedání školní rady 26. října. Video s jejím svědectvím se od té doby rozšířilo na sociální sítě.

Okres Loudoun se v posledních týdnech dostal pod celostátní pozornost a odsouzení kvůli obvinění ze zatajování zprávy o sexuálním napadení ze strany trans studenta  (více jste si o případu mohli přečíst zde) a také kvůli pokračujícímu šíření teorie kritických ras ve třídách. Rodiče žádají rezignaci superintendenta Scotta Zieglera a celé školní rady kvůli údajnému zatajování zprávy.

E-mail ze dne 28. května, odhalený tento měsíc ukazuje, že Ziegler hovořil se školní radou o obvinění ze sexuálního napadení na dívčích toaletách na střední škole Stone Bridge. Na červnovém zasedání školské rady však Ziegler řekl, že, násilný student nebo transgender osoba prostě neexistuje, a že pokud je mu známo, není žádný záznam o napadení, k němuž došlo na  toaletách .

E-mailové odhalení vyvolalo četná obvinění, že školní rada útok kryla, což okres popřel.

Před čtyřmi týdny patnáctiletá dcera Scotta Smithe řekla učitelům, že byla znásilněna na dívčí toaletě na střední škole Stone Bridge v Leesburgu ve Virginii studentem, kterému bylo povoleno vstoupit na dívčí toalety, protože řekl personálu, že se identifikoval jako žena.

Chlapec byl zatčen v červenci, ale byl propuštěn a v říjnu údajně sexuálně napadl jinou dívku v jiné škole ve stejném okrese.

Nyní je ve vazbě pro mladistvé a čeká na soudní jednání ve všech bodech obžaloby, včetně sexuálního napadení a nucené sodomie.

Jak sami vidíte, tak tatáž škola, která kryje mladého úchyla, vydávajícího se za dívku jen proto, aby mohl znásilňovat studentky, také učí malé bílé děti tomu, že jsou špatné, protože jsou bílé. Jenže tato škola zcela jistě není ve své ideologické indoktrinaci ojedinělá, vše zřejmě vyšlo na povrch zejména v souvislosti se sexuálním skandálem.

Připomínám, že i u nás se má již odmala na děti působit genderovou výchovou, ale také „antirasistickou“, což v praxi znamená třeba to, že jesle a školky musí dětem nabízet hračky různých ras. Je tak jen otázka času, než se i u nás budou prvňáčci učit, že coby běloši jsou špatní…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout