Italští očkovaní pálí „zelené pasy“(video) a šance, že v Horním Rakousku nebude očkování povinné

Italští očkovaní pálí „zelené pasy“(video) a šance, že v Horním Rakousku nebude očkování povinné

Dnes jsem narazila na dvě velmi nadějné informace, o které se s vámi chci podělit. V současné době, kdy se zejména Evropa a Austrálie ženou do stále hlubší totality, je už jedinou nadějí vyhlížet ona „světýlka na konci tunelu“.

Jedna zpráva je z Itálie, druhá z Rakouska. Jde o lidi, kterým vadí rozdělování společnosti a zaváděná diktatura. Právě těchto lidí je třeba si vážit, protože dnes se stále víc lidí přidává k jednomu nebo druhému „stádu“, zatímco jim uniká to podstatné:

Na rozdělení společnosti vydělává někdo úplně jiný. Ti, kdo měli od samého začátku v plánu ji rozdělit.

Jsou to titíž, kdo především v USA a západní Evropě rozdělili barevné od bílých prosazováním protibělošského rasismu, jsou to titíž, kdo posílají do Evropy islámské vojsko  a připravují tak do budoucna teror a zmar. Jde o globální hráče, kteří plánují zavedení bezhotovostní společnosti s jednou virtuální měnou a jednou světovládou. Plánují svět, kde vládne hrstka pohádkově bohatých lidí poslušným otrokům, kteří nic nevlastní, aby ti nahoře mohli být šťastni.

A aby byli tito otroci poslušní, k tomu poslouží sociální kredity. Stále více lidí si uvědomuje, že zejména v EU zaváděné tzv. „zelené pasy“ nejsou ničím jiným, než zkouškou „nanečisto“, jak budou tyto kredity fungovat. První zkouška v rámci jedné země proběhla v Číně, druhá je již globálnějšího charakteru. Nyní jde o přístup či nepřístup k některým službám, časem půjde i o živobytí. Poslušní budou mít přístup k penězům podle potřeby, neposlušní o ně přijdou. Těm opakovaně neposlušným bude možnost na normální život odebrána.

Budete mít jiný názor, než je ten jediný, oficiálně povolený? Máte smůlu, přicházíte o kredit. Dali jste si víc masa, než je v rámci boje proti uhlíkové stopě povoleno? Máte smůlu, přicházíte o kredit. Nedali jste si letos dvacet různých povinných očkování, předepsaných vládou? Máte smůlu, jste bez kreditu. Čtete závadné weby? Kredit dolů. Prohlásili jste, že existují jen dvě pohlaví? Přicházíte o kredit……

Nebude hotovost, nebude alternativa. K čemu zřejmě časem přejdou tzv. „zelené pasy“ či „covid pasy“ zřejmě tuší stále víc lidí. Pochopili to i tito již očkovaní Italové, kteří pálí své zelené pasy, které jejich očkování potvrzují:

 

A jsme u druhé zprávy, tentokrát z Rakouska, kde se nyní jeden výše postavený politik z Horního Rakouska rozhodl, že udělá vše pro to, aby alespoň v jeho spolkové zemi nebylo vládou slíbené očkování povinné. Nutno podotknout, že sám politik je očkován.

Horní Rakousko by se mohlo stát v rámci celé země poslední baštou svobody.  Manfred Haimbuchner (FPÖ), náměstek hejtmana, to chce zajistit. Protože, jak slíbil ve volební kampani, rozhodnutí o očkování musí zůstat dobrovolné. Haimbuchner není připraven krýt selhání federální vlády. Nebude vinen jako spolupachatel při zavádění povinného očkování, slibuje právník Dr. Haimbuchner. Využije všech zákonných prostředků k ochraně občanů před svévolí a zneužitím moci.

V Dr. Manfredu Haimbuchnerovi má Svobodná strana Rakouska významný mocenský faktor jako v zástupci hejtmana Horního Rakouska. Mohl by rozhodujícím způsobem ovlivnit osud Rakouska, protože právník Haimbuchner je rozhodně proti povinnému očkování. A to k rozhořčení hlavního proudu, i když on sám se nechal očkovat.

Haimbuchner si je jistý, že vláda selhala v koronavirové politice. Nyní nutí občany „platit za toto selhání autoritářskými omezeními,“ poznamenává. To již není zdravotní politika založená na důkazech. Místo toho se Schallenberg, Mückstein a spol. zapojili pouze do zoufalého boje o přežití, o své vlastní posty.

Se všemi dostupnými právními prostředky se postaví proti očkovací povinnosti, aby ochránil občany před svévolí a zneužíváním moci. Haimbuchner, známý svou diplomacií, jednoznačně prohlásil: Nechci být spoluviníkem za zavedení povinného očkování! Haimbuchnerovi jde o svobodu, sebeurčení a demokracii.

„Nejsem připraven toto selhání žádným způsobem politicky zakrývat, a FPÖ proto nebude spoluviníkem při zavedení povinného očkování v žádném parlamentním nebo výkonném orgánu, ve kterém je zastoupena. Naopak, použijeme všechny právní prostředky, které máme k dispozici, abychom ochránili právní stát a občany této země před svévolí a zneužitím moci.“
Dr. Manfred Haimbuchner, zástupce hejtmana Horních Rakous

Tisíce lidí demonstrovaly v neděli v hornorakouském Linci proti diktatuře:

 

Protest proti covidové diktatuře byl v Horním Rakousku od samého počátku velký. Horní Rakousko zároveň zaznamenalo nejnižší proočkovanost a nejvyšší počet absolventů škol (tzn. nejnižší věkový průměr obyvatel). Stále více občanů se organizuje v alternativních projektech. Senzaci vyvolala i demonstrace zdravotníků před nemocnicí ve Welsu. Haimbuchnerův slib dává mnohým naději a vytváří ducha optimismu i za hranicemi Horního Rakouska. První kritici očkování již zvažují, že se přestěhují do státu, který by se mohl stát poslední baštou svobody v rámci celé země…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.