Drážďany: Tři Arabové zbili a okradli těhotnou ženu

Drážďany: Tři Arabové zbili a okradli těhotnou ženu

Obohacovači si samozřejmě vybírají zásadně slabší oběti a pokud je to možné, útočí v tlupách. Mladá těhotná žena, která byla večer s kamarádkou na zřejmě jinak pustém nádraží v Drážďanech, tak byla pro trojici Arabů velmi snadnou kořistí. Tedy alespoň zdánlivě, neboť dívka se nechtěla své peněženky jen tak vzdát…

U okresního soudu v Drážďanech nyní probíhá trestní řízení proti Hammadimu D. (26). Muž hledající ochranu, který teprve od letoška obohacuje Německo, je obviněn z toho, že se dvěma krajany okradl a zbil těhotnou ženu (18).

Hammadi podle obžaloby ukradl ženě peněženku v noci s přáteli na vlakovém nádraží Mitte tak, že nejprve odvedli její pozornost: jeden objal její společnici, jeden ji rozptyloval, jeden jí sáhl do kapsy. Poté chtěla trojice s kořistí utéct. Útěk neproběhl tak hladce jak zloději očekávali, protože žena v šestém měsíci těhotenství běžela za nimi, aby získala peněženku zpět.

Při té příležitosti byla žena sražena na zem a zbita. Zvláštní zpestření zažil svědek Michael A. (32), který útočícího Araba nejen udeřil a zkopal, ale i pokousal.

Policie mohla alespoň Hammádího a jednoho jeho kumpána  zatknout poblíž místa činu. A našla dříve odhozenou peněženku ženy – s Hammadiho DNA.

Druhý mladík měl být souzen u soudu pro mladistvé, protože mu bylo 19 let, když byl v květnu zatčen. Mezitím ovšem nastal obvyklý proces rychlého stárnutí: Jak se totiž záhy zjistilo, nešlo o preferovaného „nezletilého uprchlíka bez doprovodu“ ale o 25letého mladíka, který má najednou i jiné jméno.

I jeho omluva je tradiční: „Nic si nepamatuji, protože jsem pil. Ale pamatuji si, že jsem tam nebyl, “ řekl druhý Arab, který je od loupeže také ve vazbě.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout