Německo: Syřan pobodal ženu na dálnici, kde ji pak přejel kamion

Německo: Syřan pobodal ženu na dálnici, kde ji pak přejel kamion

Další zločin ze cti a další muslimský pachatel, který neskončil ve vazbě, ale na psychiatrii. Případ, který opět potvrzuje podřizování právu šaría…

Policisté předpokládali, že jsou na cestě k dopravní nehodě. Pak ale našli na dálnici ženské tělo s četnými bodnými ranami!

V sobotu v 6:09 byly na dálnici ve směru na Hamburk upozorněny hlídkové vozy. Krátce před sjezdem Schuby, mezi Flensburgem a Schleswigem, parkovalo na zpevněné krajnici stříbrné Suzuki s berlínskými SPZ. Na asfaltu před ním bezvládně ležela 31letá žena. Její manžel stojí o pár metrů dál s rukama od krve. 33letý muž byl zatčen bez odporu.

Nedělní vyšetřování oddělení vražd odhalilo nepředstavitelné.

Vrchní státní zástupce Inke Dellius: „Muž je silně podezřelý z toho, že se zastavil  a několikrát pobodal svou ženu nožem do oblasti krku a zad.“

Vážně zraněná žena se zřejmě pokusila uprchnout. Pak ale na dálnici náhle zrychlil kamion. Zasáhl ženu a přejel ji.

Vrchní státní zástupce se vyjádřil následovně: „Podle posouzení přivolaného vyšetřovatele nehody si řidič kamionu nemusel všimnout, že srazil zraněnou ženu. Motiv v tuto chvíli vyšetřovatelé nekomentují.

Manžel byl hospitalizován v psychiatrické léčebně pro podezření ze zabití. Manžel a manželka jsou oba Syřané, oficiálně registrovaní v Dánsku. Proč cestovali v autě, které mělo berlínské poznávací značky, zatím není jasné.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.