Italská vláda potvrdila, že tzv. „zelené pasy“ jsou určeny jen Italům, přistěhovalci je nepotřebují

Italská vláda potvrdila, že tzv. „zelené pasy“ jsou určeny jen Italům, přistěhovalci je nepotřebují

Italská vláda tak jen potvrzuje to,  co je mnohým z nás dlouhodobě jasné – invazisté jsou jedinými, kdo má nyní na území EU plná práva a svobody. Jak známo, tak i v zemích, kde jsou zaváděny různé restrikce, se tyto zásadně netýkají muslimských ghett, kde ostatně není vyžadováno evropské právo jako takové.

Itálie byla první zemí, která již od 15.10. požaduje zelený pas všude, tedy i pro vstup do zaměstnání. Od té doby v zemi pokračují mohutné demonstrace, v ulicích již byly miliony lidí, demonstruje se každou sobotu a dokonce byly blokovány i některé větší přístavy.

Přesto vláda ve svých restrikcích nijak nepolevila. Nicméně stále jsou zde skupiny obyvatel, pro něž za žádných okolností restrikce – a především nutnost prokázat se zeleným pasem – neplatí. Jde samozřejmě o ty, kdo jsou po celou dobu, kdy jsou Italové omezováni, vítáni s otevřenou náručí. Pro nové obyvatele Evropy, denně připlouvající na lodích z Afriky. Pro ty, kdo mají původní Evropany nahradit.

A co je na tom nejskandálnější? Fakt, že nyní se už ani sama italská vláda selektováním občanů nijak netají, což potvrzuje její poslední legislativní nařízení, právně nadřazující ty, kteří si přijeli zemi převzít…

Poslanec strany Bratři Itálie (strana Georgie Meloni), který  rovné podmínky pro Italy i přistěhovalce navrhl, se ke skandálnímu rozhodnutí drtivé většiny poslanců vyjádřil následovně:

„Je neuvěřitelné, že vláda vydala negativní stanovisko a také ostatní politické síly hlasovaly proti, s výjimkou skupiny Courage Italy a jednotlivých poslanců, pro možnost, že příchod migrantů na území státu podléhá držení zeleného pasu.“

Šílené. Většina italských politiků hlasovala proti tomu, aby byla povinnost držení zeleného pasu uvalena i na obohacovače. Když už být musí, tak pro všechny. To ovšem italská vláda ani parlament odmítá a invazisty od této praxe osvobozuje. Přistěhovalci jsou podle vyjádření italské vlády osvobozeni od požadavku na očkování nebo předložení negativního testu.

Pravidla platí pouze pro bílé Italy (ale i další Evropany), protože virus je zřejmě „rasistický“.

„Je absurdní, že i když existují omezení pro Italy, nelegálním přistěhovalcům je zaručena úplná svoboda. Některé úřady požádaly, aby se stejná pravidla vztahovala i na přistěhovalce, a to i na ochranu policistů a zdravotnického personálu a dobrovolných sdružení před rizikem nákazy. Nechápeme, proč nemůžeme očekávat, že ti, kteří přijedou na národní půdu, nebudou podrobeni testům nebo očkování.“ To prohlásil ve sněmovně  vůdce bratrů Itálie Francesco Lollobrigida.

Připomínám, že podobná praxe je běžná i v dalších evropských zemích, které jsou nadměrně obohacovány. Jak je možné, že invazisté jsou ponecháni, aby se mohli sami rozhodnout – bez jakéhokoli nátlaku, jsou takto protěžováni a původní obyvatelstvo je šikanováno? Na to si jistě umíte odpovědět sami….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout