Francie: 4 jedinci afrického původu napadli policistu v civilu a lynčovali ho, poté napadli a okradli ženu

Francie: 4 jedinci afrického původu napadli policistu v civilu a lynčovali ho, poté napadli a okradli ženu

Policista mimo službu se stal obětí brutálního útoku ve vlaku poté, co byl pronásledován skupinou mužů afrického původu.

Incident se odehrál v úterý večer kolem 23:00 poblíž obce Saint-Leu-la-Forêt nedaleko Paříže. Šestadvacetiletý policista v civilu mířil domů vlakem, když ho oslovili čtyři muži, kteří ho sledovali na cestě domů.

„Víme, kde pracuješ a kde žiješ. Jsi mizerný polda. Co děláš v naší oblasti?“ zeptali se ho údajně.

Podezřelí se vrhli na osamělého muže, brutálně ho zmlátili a pokusili se ho okrást, dokud nezasáhli cestující.

Útočníci utekli z místa činu, když vlak dorazil na stanici Saint Leu, ale o několik hodin později byli zatčeni.

Než se je podařilo zatknout, napadli ženu na stanici Ermont a ukradli jí telefon a kabelku. K napadení došlo krátce poté, co zbili policistu v civilu.

Útočníci ve věku 17, 20, 23 a 25 let  byli nakonec zatčeni policií aglomerace Val Parisis o něco později v noci ve Frépillonu, když se snažili ukrást kolo. Poté byli předáni četníkům z Auvers-sur-Oise.

Tři z nich byli umístěni do policejní vazby a přiznali se k účasti na útoku na policistu. Nejméně tři z podezřelých jsou úřadům dobře známi díky předchozím deliktům.

Oběť utrpěla vážná zranění, včetně zlomeného nosu, modřin a poranění obličeje.

„Řekli, že mě zabijí, protože jsem ‚špinavý policajt‘,“ řekl muž.

Nyní bylo zahájeno vyšetřování pokusu o vraždu státního úředníka. Policista je velmi traumatizován, ví, že jeho útočníci o něm vědí všechno.

Členové afrického gangu se policisty ptali, co dělá na JEJICH území, neboť oni skutečně už některé lokality za svoje území považují, jde o stát ve státě. Lze předpokládat, že právě tato území časem zcela oficiálně přejdou pod jejich nadvládu, beztak už tam dávno francouzské právo v praxi neplatí. Nejhorší však je, že počet podobných lokalit roste a ty stávající se rozšiřují….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout