Džihádisté chodí v evropských zemích na kurzy psychologie, aby dovedli svoji přetvářku do dokonalosti

Džihádisté chodí v evropských zemích na kurzy psychologie, aby dovedli svoji přetvářku do dokonalosti

Jsem naprosto přesvědčena, že drtivá většina Evropanů na islámskou přetvářku naletí. Čím dokonalejší je islámská přetvářka – velmi důležitá součást džihádu – tím lepší je daný muslim džihádista. Džihád mečem je právě v Evropě spíš kontraproduktivní, což zjišťuje stále více muslimů. V Evropě je mnohem jednodušší infiltrovat politiku, neziskovky a hrát si na plně integrovaného. Na džihád mečem je zatím času dost.

Muslimové velmi dobře ví, že v Evropě přetvářka funguje. Všimněte si, že již dokázali i odpůrce muslimské invaze přesvědčit o tom, že hlavní důvod, proč do Evropy jdou, jsou sociální dávky. To je samozřejmě jen důvod velmi podružný (ostatně, většina džihádistů, kteří poslední dobou do Evropy přichází, není nikde registrována – a tedy ani neberou dávky), spíš jde v tomto případě o schopnost vyždímat z káfirů co se dá. Ostatně, podřadný bezvěrec je povinen odvádět nadřazenému muslimovi tzv. džizju, tedy daň za to, že může žít na území, které patří muslimům. A Evropu již muslimové za své území považují. Ví, že jejich dřív či později bude.

Aby ovšem muslimové oklamali skutečně všechny, včetně různých odborníků – psychologů, učí se právě od nich. Dokonalé přetvářky pak využívají ke svým vlastním cílům. Například velmi dobře ví, že i při džihádu mečem je třeba se nejprve přetvařovat tak, jako to dělal Mohamed v Medině. Třináct let si hrál na přítele, než zjistil, že má již dostatečnou sílu na džihád mečem. A džihádista, který se jeví být i odborníkům „deradikalizovaný“, se může v klidu připravovat na džihád mečem, není totiž považován za nebezpečného. A tedy není ani sledován….

Podle bývalého ředitele věznice a vládního poradce absolvují islámští teroristé kurzy psychologie, aby oklamali ředitele věznic a přiměli je uvěřit, že jsou deradikalizováni.

Profesor Ian Acheson, který vedl studii ministerstva spravedlnosti o extremismu ve věznicích, uvedl, že v Evropě přibývá důkazů o tom, že terorističtí vězni úspěšně klamali profesionály tak, aby jim uvěřili, že jsou připraveni se znovu integrovat, což může mít fatální následky.

Uvedl čtyři případy teroristických útoků a pokusů o vraždu ve vězení za poslední dva roky, kdy se islámští extremisté byli schopni zorganizovat poté, co jim byly po propuštění nebo ve vězení uděleny nové svobody, díky své schopnosti manipulovat úřady, aby uvěřily, že opustili džihád.

Profesor Acheson vysvětluje, že mnoho násilných extremistů, zejména zarytých džihádistů, často považuje své uvěznění za zkoušku své oddanosti své věci a za příležitost pokračovat ve svém džihádu.

„Během výkonu trestu hledají způsoby, jak přesvědčit ty, s nimiž se stýkají (vězeňští dozorci, sociální pracovníci, psychologové, dozorci), že pochopili svou chybu a že se deradikalizovali, aby urychlili propuštění, “ řekl.

„V některých případech se džihádisté ​​rozhodli studovat psychologii. Zatímco navenek to lze považovat za pozitivní krok vpřed, využívají to, co se naučili, k lepší manipulaci s prací terapeutů ve vězení, “ řekl profesor Acheson.

Zmínil se o technice „ skryté poddajnosti “ jako o nejnebezpečnější formě klamu, která teroristům umožňuje získat výhodu nad těmi, kdo je sledují, vyhýbají se kontrolám, tají své skutečné úmysly a získávají přehled.

„Přetvářku teroristům umožňují i deradikalizační programy. Generické intervence, především psychosociální, prováděné málo kvalifikovanými odborníky, bez kulturních nebo náboženských kompetencí, jsou přirozeně snadněji zvládnutelné a hratelné . Není divu, že se v těchto situacích daří klamání,“ řekl.

Uvedl případ Kujtima Fejzulaie, který v roce 2020 zabil ve Vídni čtyři lidi. Rakouská vláda přiznala, že Fejzulai díky přetvářce podvedl  svůj deradikalizační dohled, aby mu bylo umožněno předčasné propuštění.

Stejný případ byl také terorista z London Bridge Usman Khan, který se v den svého útoku účastnil rehabilitační konference. Při vražedném útoku se záměrně zaměřoval na ty, kteří mu pomáhali se znovu začlenit.

Jeden z extremistů, který v roce 2020 málem zabil vězeňského důstojníka ve věznici Whitemoor s vysokou ostrahou, byl o dva dny dříve nominován na získání osvědčení o absolvování za účast na deradikalizačním kurzu.

Ve Francii se Bilal Taghi, odsouzený na 28 let za pokus o vraždu dvou francouzských vězeňských důstojníků v roce 2016, u soudu chlubil tím, že úmyslně snížil ostražitost svých cílů tím, že se ukázal jako vzorný vězeň, přístupný a hovorný.

K výše uvedenému výčtu bych přidala i posledního útočníka z Liverpoolu, který úspěšně předstíral konverzi.  I proto mohl ve svých plánech dojít tak daleko a vlastně jen náhoda přála tomu, že nedošlo k masakru.

Jak tedy sami vidíte, tak právě ti, kdo se všem v okolí zdáli být „deradikalizovanými“ či plně integrovanými, měli nejlepší možnost útočit. Každý dobrý džihádista ví, že přetvářka je v zemi káfirů velmi důležitá. Připomínám, že v rámci džihádu – přetvářky – je povolena konverze (samozřejmě jen na oko), konzumace haram potravin (vepřové, alkohol), u žen je možné odložit hidžáb.

Jediné, co v rámci přetvářky neudělá žádný muslim, je urážka Mohameda a žádný pravověrný muslim nikdy neponičí Korán.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout