„Chci být prezidentem, abych zastavil výměnu obyvatel,“ prohlásil Zemmour

„Chci být prezidentem, abych zastavil výměnu obyvatel,“ prohlásil Zemmour

Hlavním tématem je ve Francii v poslední době tzv. „velká výměna“.  Většina Francouzů věří, že mají být vyměněni za Araby a černochy. Ví, že země míří již nezadržitelně do chalífátu a v současné době neexistuje nenásilná cesta, jak se z této situace dostat. Francie samozřejmě doplácí především  na svoji koloniální minulost, v čemž se zásadně lidí například od Švédska, které ovšem čeká úplně stejné nahrazení i bez toho, aby měli kdy v minulosti jedinou kolonii.

Ve Francii se mnoha lidem začínají otevírat oči, neboť lokalit, které jsou již plně ovládány muslimy, je  stále víc. Ovšem na zvolení Zemmoura zřejmě prozatím zděšení z výměny obyvatel dostatečné není. Tento odpůrce islámu se přesto rozhodl, že bude na prezidenta kandidovat.

Novinář Eric Zemmour oficiálně oznámil, že bude ve Francii kandidovat na prezidenta. Říká, že chce zastavit probíhající výměnu lidí v zemi, kde jsou Francouzi nahrazováni národy třetího světa.

Eric Zemmour vyzývá Marine Le Penovou před francouzskými prezidentskými volbami letos na jaře.

V 10minutovém videu zveřejněném na YouTube 63letý muž oficiálně oznámil svou kandidaturu.

Ve videu Zemmour oslovuje Francouze, kteří se již necítí jako doma ve své vlastní zemi, zatímco se přehrávají videa, na nichž je vidět každodenní řádění muslimských přistěhovalců.

„Máte pocit, že už nejste v zemi, ve které jste vyrostli. Pamatujete si zemi, kterou vám popsali vaši rodiče, zemi, kterou najdete ve filmech a knihách,“ říká.

Ve videu Eric Zemmour popisuje přeměnu Francie ve „třetí svět“ a to, jak ti, kteří jsou u moci, důsledně bojují proti těm, kteří se postavili proti tomuto vývoji.

„Po desetiletí nás naši vládci, jak na pravici, tak na levici, vedli na tuto smrtící cestu úpadku a dekadence. Pravice a levice vám lhaly a ani nenaznačily vážnost situace. Zatemnily realitu populačních změn.“

Kompilace průzkumů veřejného mínění ukázala, než Zemmour vyšel na veřejnost se svou kandidaturou, že by v prezidentských volbách získal 14 procent hlasů, ve srovnání s Emmanuelem Macronem (24 procent) a Marine Le Penovou (18 procent).

Imigrační politika je rozdělená, ale v posledním kole prezidentských voleb jsou proti sobě postaveni pouze dva nejoblíbenější kandidáti. Macron tak stane buď proti Marine le Pen nebo proti Zemmourovi. Zajímavé je, že má Zemmour velkou podporu u mladých Francouzů, což odpovídá i volebním preferencím mládeže v dalších islamizovaných zemích, kde jsou mladí hlavní voličskou základnou protiislámských stran (Švédsko, Holandsko).

Eric Zemmour má v neděli uspořádat své první volební shromáždění v Paříži a zdá se, že účast bude velká.

Video je sice ve francouzštině, ale není třeba rozumět, podle záběrů, které ho doprovází, je celkem jasné, o čem Zemmour hovoří:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout