Belgický farmář vystopoval a sám dopadl afrického vetřelce, který se mu vloupal do domu

Belgický farmář vystopoval a sám dopadl afrického vetřelce, který se mu vloupal do domu

Případů, kdy se invazisté vloupávají do domů Evropanů v době, když spí, valem přibývá. Ne vždy mají podobné výpravy tak šťastný konec jako v tomto případě. A už vůbec nejsou časté případy, kdy poškozený dokáže pachatele sám vystopovat a zajmout i přesto, že není policista..

V noci z neděle na pondělí došlo v belgické obci Bertrix k vloupání. Oběti, farmáři jménem Stéphane, se podařilo vystopovat afrického lupiče. Muž si stěžuje na rostoucí nejistotu ve své vesnici.

Jsou naše venkovské komunity stále bezpečné? Tato otázka vyvstává s ohledem na neštěstí, které zažil Stéphane Delogne, farmář a chovatel v Ardenské vysočině. V noci z neděle na pondělí se  stal obětí vloupání do svého domu v rue de Renaumont v Bertrix.

„Kolem 5:45 ráno mě probudilo několik zvuků v mém bytě. Nejdřív jsem si myslel, že se probouzí moje dcerka, zavolal jsem na ni, ale pak jsem uslyšel zvuk někoho prchajícího a bouchnutí dveří. Vyskočil jsem z postele. Obývací pokoj byl zdevastovaný, skříně vyprázdněné. Farmář se pak vydal za zlodějem bos a v pyžamu. Uviděl postavu s velkým batohem vcházet do činžovního domu.

Ze svých sousedů se snažil vydolovat sebemenší informace a po okolí hledal cokoli, co by ho k lupiči dovedlo. „Zavolal jsem policii a oblékl se. Vtom jsem spatřil osobu afrického původu, která měla na sobě chirurgické rukavice a která se dívala na náš dům…“ Farmář nakonec lupiče sám dopadl, zajal a předal již předtím přivolané policii…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Belgický farmář vystopoval a sám dopadl afrického vetřelce, který se mu vloupal do domu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout