Ve Švýcarsku bylo letos zavražděno 21 žen, většina rukou cizince – muslima

Nejen státy EU mají problémy s islamizací a s tím spojenou kriminalitou. Jak jsme mohli vidět minulý týden, tak i v Norsku mají již své zkušenosti s  vyznavači „náboženství míru“ a problémy téhož rázu se nevyhýbají ani Švýcarsku. Ostatně, je fakt, že ve většině zemí stojí za těmito problémy sami voliči, kteří dlouhodobě volí strany, podporující islamizaci Evropy. Příslušnost k EU je pak už jen přitěžujícím faktorem.

Paradox je, že stále více se tyto země ohánějí právy LGBTQ a feminismem, přičemž oboje uvedené je v absolutním rozporu s islámem. Pokud tak evropské země budou i nadále nadšeně vítat džihádisty z kulturně zcela nekompatibilních zemí, bude násilí na uvedených skupinách obyvatel stoupat. Ostatně, k vraždám ze cti dochází v Evropě stále častěji, přičemž jde výhradně o islámskou „specialitu“.

Od ledna letošního roku bylo ve Švýcarsku zabito 21 žen. Zahraniční pachatelé původem z muslimských zemí jsou v tomto smutném záznamu nepřiměřeně zastoupeni. Mnoho z nich již bylo policii známo pro násilné činy a vyhrožování.

SVP nyní vyzývá k účinnému provádění iniciativy pro deportaci cizinců z trestné činnosti, ke zpřísnění naturalizačních postupů a nulové toleranci vůči násilným zločincům.

Domácí násilí je také smutnou realitou ve Švýcarsku. Jen curyšská kantonální policie je k takovým násilným činům volána 18krát denně. V některých případech ženy přicházejí o život. Od ledna zemřelo ve Švýcarsku 21 žen, loni jich bylo 20, jak uvádí Spolkový statistický úřad (FSO). Spolkový úřad pro rovnost žen a mužů (FOGE) odhaduje, že domácí násilí každoročně zabije 25 lidí. Kromě toho dochází každý týden k pokusu o vraždu.

Statistiky nám také ukazují, že se jedná především o dovážené násilí. Ve většině případů jsou pachateli přistěhovalci. Více než polovinu vražd spáchaných v roce 2021 spáchali cizinci, často muži z Turecka, Balkánu, arabských nebo afrických zemí, zkrátka ze zemí, kde ženy nemají téměř žádná práva. Jak SVP již zmiňuje ve svém pozičním dokumentu z roku 2019 „Zločin má jméno: masová imigrace“, většina závažných sexuálních trestných činů je páchána neintegrovanými přistěhovalci. V mnoha případech jsou pachatelé již dlouho policii známi pro vyhrožování a násilí.

Růžovo-zelená levice se těmto vazbám záměrně vyhýbá z ideologických důvodů. Je nejen absurdní, ale také nebezpečné, že strana SP, která tvrdí, že je průkopníkem v boji za práva žen, nad touto skutečností záměrně zavírá oči. Místo toho, aby růžovo-zelená levice otevřeně hovořila a nazývala rýč rýčem, aby vyhnala zločince, neintegrované cizince, chrání tyto zločince. Raději vytváří více ženských azylových zařízení, mluví o „toxické maskulinitě“ a nazývá všechny muže „podezřelými“. Každý, kdo odsuzuje tyto skutečné dopady masové imigrace, je obviněn z rasismu.

Namísto účinné ochrany žen SP a Zelení raději dovážejí ještě více násilí tím, že požadují přijetí desítek Afghánců a Syřanů. Ve federálním parlamentu tytéž strany systematicky odmítají všechny návrhy zaměřené na posílení opatření, která by lépe chránila ženy a zároveň trestala pachatele násilí tvrději a účinněji. Spousta parlamentních iniciativ selhala hlavně kvůli SP, Zeleným a zeleným liberálům.

SVP požaduje, aby:

  • Neintegrovaní cizinci, kteří jsou policii známi pro domácí násilí a vyhrožování, byli zbaveni povolení k pobytu a jejich sociální dávky zrušeny.
  • naturalizace byla poskytována pouze ve zkušební době; Každý, kdo se do pěti let od naturalizace dopustí trestného činu  bude zbaven švýcarského občanství.
  • Iniciativa pro deportaci kriminálních cizinců, kterou lidé odhlasovali v roce 2010, musí být konečně realizována. Není-li deportace možná, měli by být násilní zločinci vzati do vazby. Místo více ženských azylových domů musíme vytvořit deportační věznice pro kriminální cizince.
  • Měla by existovat nulová tolerance vůči sexuálním útokům a násilí páchanému na ženách.
  • Manželství, v němž je manželka mladší 16 let, musí být automaticky klasifikováno jako domnělý nucený sňatek, a je tedy trestným činem.
  • Stát už nesmí příliš mírně zacházet se zločinci a pachateli násilí. Při nadcházející harmonizaci rámce trestu musí hrozby trestu odpovídat realitě.

Parlamentní skupina SVP předloží na zimním zasedání několik návrhů tímto směrem.

Jak vidíte, tak i Švýcarsko doplácí na to, že má podobně složenou vládu, jako je nyní ta německá, ale i naše právě vznikající vláda. Každá země má takovou vládu, jakou si lid zvolí. A Švýcaři si zvolili další posun blíž k chalífátu. Je otázka, zda návrhy jediné švýcarské strany, která s vítačskou politikou nesouhlasí, většinou lidí zvolení liberálové akceptují.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Ve Švýcarsku bylo letos zavražděno 21 žen, většina rukou cizince – muslima

  1. Mýtus o švajčiarskej „priamej demokracii“ a „neutralite“ je – poviem to na rovinu – totálna blbosť. Táto krajina sa už dávno vydala na cestu do pekla a už nikdy z nej nezíde napriek tomu,že nikdy nevstúpila do EÚ, . Genocída bielej rasy a kresťanov, spolu s náhradou prisťahovalcami a islamizáciou / ako vidíme na „reprezentáciách“ vo futbale či atletike/ prebieha najrýchlejšie v celej Európe a bez akýchkoľvek obmedzení fungujú už dlhé roky /okolo 25-30/ aj všetky ostatné všeobecne známe neomarxistické „vymoženosti“. Nevynímajúc politickú korektnosť voči moslimom a černochom a ich zločinom…
    Neprekvapila by ma pápežova encyklika, podľa ktorej bude možné prijímať do Švajčiarskej gardy aj tamojších moslimov…

  2. Švýcaři sice odmítli minarety, ale neomarxismus pohltil i je, a těm je nějak jedno, že jsou vražděni lidé, to považují neomarxisté za „vedlejší“ ztráty na cestě za jejich socialistickým snem, jakož i v Německu a dalších zemích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout