„Wallah, ať žije Macron,“ křičí Arabové, kteří napadli mladé podporovatele Zemmoura (video)

„Wallah, ať žije Macron,“ křičí Arabové, kteří napadli mladé podporovatele Zemmoura (video)

Už v dubnu čekají Evropu asi nejdůležitější volby v historii. Rozhodne se totiž nejen o osudu Francie, ale celé EU. V prezidentské volbě proti sobě stane na jedné straně zastánce EU a islamizace Evropy Macron a na té druhé zásadní odpůrce obojího, což by měl být Eric Zemmour nebo Marine le Pen (šance na finále jsou u obou vyrovnané). Pokud vyhraje Macron, pak dojde k likvidaci posledních zbytků suverenity národních států, které de facto jako takové přestanou existovat.

Ruku v ruce s tím se velmi výrazně urychlí i islamizace nejen Francie, ale celé Evropy. Jak jsem již několikrát zdůraznila, tak pro nás jsou nejdůležitější volby v Německu – kde dopadly nejhůř, jak to jen bylo možné –  a ve Francii, neboť tyto země jsou hegemony celé EU a rozhodují o další politice celého spolku. Pokud by totiž vyhrála protiislamizační a protibruselská strana (Zemmour nebo Marine le Pen), je velmi pravděpodobné, že Francie výrazně změní politiku a půjde ve vztahu k EU stejnou cestou jako Velká Británie. To by mohlo ve svém důsledku způsobit konečný rozpad celého molocha a návrat k národním státům. Islamizaci by se zřejmě minimálně ve Francii zastavit nepodařilo, jistě by však nebyla urychlena a v případě vítězství Zemmoura by dokonce mohlo dojít ke zpomalení.

Francie je ještě v jednom zcela odlišná od Německa nebo ČR – mladí Francouzi mnohem víc podporují protiislámské síly a ne ty islamizační, tedy Macrona. V tom si souzní s většinou mladých v Nizozemsku, Švédsku, Finsku nebo Dánsku. Paradoxně tak mládež v těchto zemích volí přesně naopak než například naše mládež. Proislámské politiky drží ve výše uvedených zemích u moci jednak muslimové, ale také střední generace původních obyvatel.

Podívejte se na video, které jasně výše uvedené rozpory ukazuje. Ve Francii podporuje francouzská mládež zejména Zemmoura, který je mainstreamem nazýván extremistou. Požaduje Frexit a výrazné omezení islámu, deportaci všech kriminálních muslimů a masové zavírání mešit, zároveň i zákaz výstavby dalších. Oproti tomu Arabové podporují Macrona, neboť ví, že zachová vše tak jak je a podpoří tím i další islamizaci země.

Na videu níže narazila banda mladých Arabů v Toulouse ve čtvrti Mirail na mladé Francouze, kteří vylepovali plakáty Erica Zemmoura. Arabové se s nimi vzápětí pohádali a poničili plakáty, které vylepovali. Při odjezdu můžete slyšet Araby vykřikovat: „Wallah, vivat Macron!“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “„Wallah, ať žije Macron,“ křičí Arabové, kteří napadli mladé podporovatele Zemmoura (video)

  1. Je dobře, že mladí lidé díky svým praktickým zkušenostem neomarxisty a mlslimy prokoukli. Ovšem celkem jich je mezi voliči stále málo, a hlasy se roztříští mezi Zemmoura a Le Pen, a nakonec tak možná vyhraje zase Macron …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout