Bergoglio dnes vyzval k převozu všech ilegálů z Libye do Itálie a zastavení deportací

Bergoglio dnes vyzval k převozu všech ilegálů z Libye do Itálie a zastavení deportací

Bergoglio patří k hlavním islamizátorům Evropy, což prokazuje každým svým výrokem i činem. On sám je ve Vatikánu uzavřen a velmi dobře střežen, do své pevnosti jen tak někoho nepustí, na druhé straně pokrytecky pobízí Evropany, aby své domovy otevřeli džihádistům.

Dnes, při pravidelném nedělním kázání, opět vyzval k otevření hranic a tentokrát dodal i to, že je nutné přemístit všechny, kdo jsou v Libyi „údajně“ v koncentračních táborech. Ovšem ono je to i s těmi „koncentráky“ úplně jinak. Bergoglio se tak neštítí opět lhát…

Musíme skoncovat s deportacemi migrantů zpět do nebezpečných zemí a upřednostnit záchranu lidských životů na moři pomocí záchranných lodí.“ To je Bergogliův bláznivý apel na Angelus, aby nelegální přistěhovalci, kteří platí za cestu do Libye a  odtamtud se vydávají do Itálie, byli bezpečně převezeni.

„Vyjadřuji svou blízkost tisícům migrantů, uprchlíků a dalších, kteří potřebují ochranu v Libyi.
Nikdy na vás nezapomenu, slyším vaše výkřiky a modlím se za vás. Tolik z těchto mužů, žen a dětí je vystaveno nelidskému násilí. Znovu vyzývám mezinárodní společenství, aby dodrželo své sliby, že bude hledat společná, konkrétní a trvalá řešení pro řízení migračních toků v Libyi a v celém Středomoří. A jak moc ti, kteří tam čekají, trpí! Jsou tam skutečné koncentrační tábory,“ uzavřel Bergoglio své delirium.

V Libyi nejsou koncentrační tábory, jediné si vymyslel novinář biskupských novin s falešnými videi a obrázky, které byly ve skutečnosti z Brazílie:

podle biskupských novin, napojených na Bergoglia, měla být tato žena Afričanka mučená v Libyi, ve skutečnosti je foto z Brazílie

Tyto lži se pak šířily po celém světě a aktivistická liberální média v celé EU tím žijí dodnes i přesto, že tyto nestoudné Bergogliovy lži byly dávno vyvráceny.

Existují však tisíce nigerijských zločinců, kteří se chtějí vydat do Itálie. Bergogliova myšlenka je kriminální myšlenka, neboť podporuje dovoz těch nejhorších kriminálníků z celé Afriky.

Bez libyjské pobřežní stráže, která jako jediná se snaží hlídat hranice, by místo padesáti tisíc invazistů přistálo sto tisíc:

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Bergoglio dnes vyzval k převozu všech ilegálů z Libye do Itálie a zastavení deportací

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.