Padesát Němců se vydalo hlídat na hranice, byli od hranic vyhnáni a pokutováni

Padesát Němců se vydalo hlídat na hranice, byli od hranic vyhnáni a pokutováni

Hlídán hranic je v EU považováno za prohřešek, jak jsme si již v minulosti ukázali na případech Řecka či Chorvatska, tedy zemí, které za hlídání hranic EU sankcionovala. EU podporuje jedině ten stav, kdy – podobně jako v Itálii, Španělsku, Německu či Rakousku – funguje policie či pohraniční stráž jen k tomu účelu, aby invazisty rozvezla od hranic do azylových zařízení.

Německé hranice jsou tedy – podobně jako třeba rakouské – hlídány výše uvedeným stylem. Džihádisté jsou patřičně přivítáni a posléze opečováváni v  některém z k tomu určených zařízení. To se samozřejmě nelíbí těm Němcům, kteří odmítají přeměnit svoji zemi na chalífát, proto se skupina mužů, ozbrojená běžně volně  dostupnými zbraněmi, vydala k hranicím s Polskem, aby příchozí invazisty posílala zpět do Polska.

Podle mainstreamu jde samozřejmě o „pravicové extremisty“, jak se dnes všude v EU nazývají ti, kdo odmítají výměnu obyvatel svojí země a s tím související islamizaci.

Policie vypátrala 50 údajně pravicových extremistů, kteří chtěli hlídkovat na německo-polské hranici a působit proti vstupu ilegálů do země. Všichni obdrželi pokuty za vstup do pohraniční oblasti kolem Gubenu v okrese Spree-Neisse. Tím může nerušený nelegální vstup pokračovat.

Pokud stát selhává se svým monopolem na použití síly, nechce či nemůže chránit území, hranice a obyvatelstvo, nechce zabránit nelegálnímu přistěhovalectví, pouze „vystopuje“ ilegály a nechá je odvézt do nejbližšího přijímacího střediska, i když přicházejí z bezpečného členského státu EU a s vědomím, že jsou ekonomickými migranty hledajícími lepší život, pak není divu, že se na hranicích objeví dobrovolnické hlídky, které tímto policii suplují.

Při operaci proti takzvanému „narušení hranic pravicovými extremisty“, policie v noci na neděli vypátrala kolem 50 podezřelých. Tito lidé údajně patří do prostředí pravicově extremistické strany Třetí cesta a zjevně následovali výzvu strany k takzvanému hlídání hranic, jak policie oznámila v neděli ráno.

Strana chtěla podniknout kroky proti migrantům na hranicích. Při kontrole zadržených osob policie zabavila také pepřové spreje, bajonet, mačetu a obušky. Největší skupina osob, čítající asi 30 lidí, byla nalezena již před půlnocí v obci Groß Gastrose. Kromě toho byli někteří lidé vystopováni na přehradě Neisse a příležitostně v městské oblasti Guben. 

Jak sami vidíte, tak narušitelé hranic nejsou džihádisté, kteří přichází Evropu převzít, ale ti, kdo před tímto islámským vojskem hranice hlídají. Není i to zářnou ukázkou zvrácené politiky EU, slepě praktikované většinou členských států? Jak je možné, že je zločin bránit se islámské invazi, ale ilegální přechod hranic zločinem není?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Padesát Němců se vydalo hlídat na hranice, byli od hranic vyhnáni a pokutováni

  1. Ano, je to smutné, když policie chytá otce jež chtějí chránit své rodiny, když stát ve své základní funkci ochrany obyvatel naprosto selhává. Bohužel, jiní otcové a matky volí podvolení se Al ahovi, a dosud tento vnitřní politický boj vyhrávají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout