Hlavní německé církve otevřeně podpořily rychlou islamizaci Evropy

Hlavní německé církve otevřeně podpořily rychlou islamizaci Evropy

Vysocí církevní představitelé opakovaně neomylně kolaborují s těmi, kdo se snaží zničit Evropu. Byl to Vatikán, kdo jako první uznal Hitlerovu 3. říši a je to opět Vatikán a jeho věrní slouhové, kdo podporuje rozvrat Evropy a její urychlenou islamizaci. Jak víte, tak německé církve dlouhodobě podporují pašerácké neziskovky a jsou dokonce hlavním sponzorem nechvalně známé Sea Watch 3, lodě, plující pod vlajkou Antify.  Na této lodi provozuje svoji podvratnou činnost kapitánka Carola Racketeová.

Německé církve, Vatikán, ale i mnozí vysocí církevní představitelé z různých evropských zemí tak zcela otevřeně podporují globalisty realizovanou výměnu obyvatel. Církve si nyní souzní i s novou německou vládou a nepochybuji, že naše nová vláda se Berlínu, ale i Bruselu, plně podřídí a pomůže naši zemi islamizovat podobně, jako jsou islamizovány i jiné západní země. Ostatně, neustále tvrdí, jak se chtějí vyrovnat Západu. A v islamizaci máme zatím co dohánět…

Dvě hlavní církve v Německu se vyslovily pro liberálnější uprchlickou politiku. EU se nesmí uzavírat, varovaly v politickém dokumentu „Making migration humane“, který byl představen ve čtvrtek. V něm protestantští, katoličtí, svobodní a ortodoxní teologové volají po přehodnocení otázek migrační etiky.

„Skutečnost, že důstojnost a práva uprchlíků jsou ignorována a porušována na tolika místech po celém světě, včetně vnějších hranic EU, je skandální a hluboce hanebná,“ řekl na akci Předseda Rady Evangelické církve Německé (EKD) Heinrich Bedford-Strohm. Předseda Německé biskupské konference Georg Bätzing se připojil k předchozímu řečníkovi a zdůraznil, že se člověk musí naučit rozumět Bibli jako „knize migrace“.

Biskup z Onsabrücku Franz-Josef Bode také vyzval k humánnější uprchlické politice v EU. „V tom všem nesmíme zradit základní hodnoty Evropy. Nemůžete jen stavět ploty na vnějších hranicích,“ komentoval prezentaci ve čtvrtek v rozhovoru s katolickým rádiem Domradio.

Obě církve v Německu již 25 let vyvíjejí společné teologické pokyny týkající se azylových a uprchlických otázek. Nejnovější verze příručky se snaží prezentovat migraci jako ústřední téma křesťanského náboženství.

V pátek se vídeňská teoložka Regina Polaková v zásadě vyslovila pro podporu migrace. „Protože za svou víru vděčíme lidem s migračními zkušenostmi; Lidé na útěku, kteří zažili vyhoštění, exodus a znají život v diaspoře. V tomto ohledu má naše víra migrační matrici,“ zdůraznila v pátek katolické tiskové agentuře profesorka praktické teologie na Vídeňské univerzitě.

K uvedenému jen dodávám, že z 95% přichází do Evropy muslimové s úmyslem ji islamizovat. Církev tak otevírá dveře džihádistům, teroristickým útokům a časem i občanské válce. Krev na rukou tak budou mít nejen politici, kteří muslimskou invazi podporují, ale právě i tyto církve. Jejich zbraní je islám a oběťmi původní Evropané.

Nakonec, umíte si představit, že by jakýkoli imám třeba v Saúdské Arábii, Kataru, Pákistánu nebo Somálsku vyzval k přijímání křesťanů či hinduistů? Takový imám by se zřejmě nedožil dalšího dne…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Hlavní německé církve otevřeně podpořily rychlou islamizaci Evropy

  1. Nečekaně ?
    Bodejž by ne, zájem je společný, společný je i pámbíček , u všech tří abrahámistických náboženství.
    To jenom naivní lidé nechápou, že táhnou za jeden provaz . Cílem je rozšiřovat stádo aby bylo co do štrozoku. Imám si s velebníčkem a rabínem oči nevydloubou, společný nepřítel je ateista.
    A vlhkým snem těchhle vykuků je představa mešity, jak se tulí ke kostelíčku a k synagoze.
    Po hadráku jsme se z křesťanů stali židokřesťany a židokřesťanomuslim už ťuká na dveře, pokrok nezastavíš. ?

  2. ale ved krestanstvo je predsa nabozenstvo otrokov. vzniklo pod nadvladou rima pre chudobnych zidov ako utecha nad okupaciou. tato mentalita sa z neho nikdy nevytratila. „nastav druhe lice“ hovori same za seba. ved ked budeme trpiet teraz tak nam bude dobre v posmrtnom zivote. co tam po tom ze bohatym alebo uspesnym je dobre teraz a ze posmrtny zivot je len vymysel. drzat hubu a krok, to je hlavne. takze sa ani nedivim ze papez a spol sklonili hlavy pred barbarmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout