Švýcarsko: Muslim dlouhodobě týral svoji sestru, za těžké ublížení na zdraví dostal podmínku

Bití žen, ale i dětí, je v islámu zcela běžné a nabádá k němu i Korán. V Iráku by zřejmě nebyl muslim za podobné činy vůbec souzen, nicméně feminismem se neustále ohánějící Západ podobnými rozsudky ukazuje, že plíživě podléhá islamizaci. Ostatně, ani nemusíme chodit do zahraničí, také u nás jsou podobné rozsudky, které neobvykle nadržují muslimům, běžné.

Žena je v islámu považována za majetek muže – nejprve otce, případně bratra a později manžela. Iráčan, žijící ve Švýcarsku, se svým „majetkem“ zrovna v rukavičkách nezacházel…

Jde o příběh staršího bratra (nyní 20 let), usazeného a údajně integrovaného ve Valais, ovšem jeho rodinné vztahy založené na právu šaría, příliš integraci do evropské společnosti nenasvědčují. V letech 2017 až 2020 Iráčan pravidelně útočil na svou sestru, tahal ji za vlasy a uši a kopal a fackoval ji, když ho odmítla poslouchat, když chtěl diktovat, co má dělat. Rodák z Mosulu někdy na bití používal vodovodní trubku nebo kabel z nabíječky mobilního telefonu.

Na začátku roku udělal další krok k násilí. Udeřil a kopl mladou ženu do žeber, lopatek a hlavy, což způsobilo, že ztratila vědomí. Ovšem ani to ho nezastavilo v běsnění. Poté jí stiskl jí hrdlo, zatímco jí vyhrožoval smrtí. Den po tomto útoku syn také vyhrožoval svým rodičům, kteří byli situací naprosto ohromeni.

Oběť konečně našla odvahu podat stížnost na svého bratra. Od té doby už spolu nežijí. Obyvatel centra Valais byl shledán vinným z těžkého ublížení na zdraví, napadení, poškození majetku a vyhrožování. Byl odsouzen ke čtyřem měsícům vězení s podmíněným odkladem na tři roky a pokutě 500 franků.

K rozsudku dodávám, že sestra nyní může už jen čekat na to, až si ji bratr vyhledá a spáchá vraždu ze cti za to, že si dovolila ho za dlouhodobé týrání udat. Jakýpak bude potom rozsudek švýcarského soudu?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Švýcarsko: Muslim dlouhodobě týral svoji sestru, za těžké ublížení na zdraví dostal podmínku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout