Přijdou s novou vládou opět na přetřes „vousatí sirotci“ Šojdrové?

Přijdou s novou vládou opět na přetřes „vousatí sirotci“ Šojdrové?

Jistě i vy máte ještě v paměti nedávnou dobu, kdy se naši poslanci ve Sněmovně přeli na téma „syrských sirotků“. S nápadem přijímat tzv. „nezletilce bez doprovodu“ přišly europoslankyně různých evropských zemí, tedy nebyla to jen Šojdrová, kdo se ve své vlastní zemi bil za přijímání syrských vousatých sirotků z Afghánistánu a Pákistánu. Bylo tedy jasné, že v Bruselu si zvolili ty „správné“ europoslankyně z různých zatím invazí nepříliš zatížených zemí, jejichž zadáním bylo infiltrovat nepřátelskými vojáky své vlastní země.

Už v době, kdy s tím Šojdrová přišla, bylo jasné, že jde o tytéž nezletilce bez doprovodu, které od roku  2015 pravidelně přijímají země jako Německo, Švédsko nebo Francie, ale i mnohé další. Právě ti jsou v daných zemích hlavními původci kriminality, například v Paříži jsou pachatelé 75% trestných činů právě tito „vousatí sirotci“.

Udivující tehdy bylo, kolik idiotů bylo ochotných Šojdrové uvěřit, že by nějaké malé dítě bylo schopné zcela samo bez jakéhokoli doprovodu dospělého absolvovat cestu ze Sýrie do Řecka. Kdo jste nějaké to dítě vychovali víte, že třeba pětileté, ale ani sedmileté dítě nemůže podobnou cestu absolvovat hned z mnoha důvodů. Pomineme-li stránku jazykové bariéry, gramotnosti či finančních možností, pak už jen fakt, že by malé dítě napadlo se vydat na podobnou cestu bez jakéhokoli dospělého, by byl poněkud bizarní.

Ale i přesto se našlo 200 rodin, které svoji bezbřehou naivitu projevily nabídkou bydlení pro „sirotky bez doprovodu“ ve vlastních příbytcích. Jak se ovšem ukazuje, tak tito vousatí sirotci jsou zpravidla mladí muži, kteří přišli do Řecka (Itálie, Španělska…) bez dokladů a tvrdí, že jim je něco mezi 12-17 lety. Drtivá většina z nich je však již dávno zletilá  a mnozí mají za sebou i vojenský výcvik v řadách IS či jiných bojůvek.

O tom, jak nezletilci bez doprovodu obohacují Evropu si můžete přečíst například zde, zde, zde, zde, zde, zde, zde nebo zde.

Ale vraťme se k otázce z titulku. Důvod, proč nyní toto téma otevírám, je jasný. V době, kdy se ve Sněmovně hlasovalo k přijímání vousatých sirotků, hlasovaly pro jejich přijetí právě ty strany, které po volbách získaly většinu. Nejvíc jejich přijímání mimo Šojdrové KDU protlačovali Piráti, STAN a TOP0,9. Pro jejich přijímání tehdy ovšem hlasovali i mnozí poslanci ODS.

Pokud by se tak znovu otevřelo toto hlasování, je velmi pravděpodobné, že bychom se již džihádistického výsadku od Šojdrové mohli velmi brzy dočkat. Šojdrová si krátce před eurovolbami dělala na sirotcích zcela jasně kampaň, což se jí vyplatilo, neboť nadšení vítači ji dokonce vykroužkovali z nevolitelného místa, takže vystrnadila i v kandidátce výše postaveného Hermana. Nyní už tedy nemá motivaci se do tématu pouštět, nicméně mohou jej otevřít noví poslanci.

Přijímání tzv. „nezletilců bez doprovodu“ je totiž nyní žhavým tématem po celé EU, neboť azylová centra v mnoha zemích praskají ve švech a tlak EU na jejich přerozdělování je skutečně enormní. Mohou tak přijít na přetřes i dřív, než dojde k zavedení migračního paktu EU (plánováno na duben 2022). Jen již nepůjde o sirotky syrské, ale afghánské.

Sněmovna má samozřejmě na stole mnoho důležitějších záležitostí, nicméně pár měsíců poté, co se zaběhne, by se tato otázka mohla dostat na pořad dne. A podle hlasování z doby před 2 lety by tentokrát „sirotci“ prošli. Ostatně, všechny tyto strany nedávno v EP hlasovaly pro přijetí více než 40 tisíc Afghánců do zemí EU a pro dubnové přijetí migračního paktu EU.

A nakonec zde mám video, které by měla povinně shlédnout nejen Šojdrová, ale především všichni poslanci, kteří se za přijímání nezletilců bez doprovodu tak bijí. Hlavní aktér videa je skutečně nezletilý, ovšem má již neskutečné zkušenosti. Chtěli by snad všichni nadšení vítači z naší Sněmovny, aby jejich sirotci tyto zkušenosti i na našem území časem uplatnili v praxi??

UPOZORŇUJI, ŽE VIDEO JE VHODNÉ JEN PRO SKUTEČNĚ VELMI SILNÉ POVAHY!!!!

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Přijdou s novou vládou opět na přetřes „vousatí sirotci“ Šojdrové?

  1. Mám pocit, ze už Lihovci pustili sirotky z hlavy. V kapááni se Šojdrová ani nemihla, zda se, že tuto jurodivou osobu hadí na tři před veřejností pečlivě skrývají.
    Myslím, že Lidovci horují spíš pro Duku, že Halíka si právě moc neoblibují. Takže…
    V tomhle ohledu jsou nejnebezpečnější zmatení Piráti a zákeřní TOPkaři. Ve všech ostatních havloidních stranách se najdou i rozumní jedinci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.