„Pojďme zabít prasata,“ nabádá výzva německých ultralevičáků k zabíjení členů AfD

„Pojďme zabít prasata,“ nabádá výzva německých ultralevičáků k zabíjení členů AfD

Už nedávno jsem se zde zmínila v souvislosti s jiným článkem o tom, že bojůvky napojené na Antifu vyzývají k vraždění politiků AfD, ale i dalších německých veřejně známých osobností, kteří se dopustili toho zločinu, že mají diametrálně odlišné názory než ti, kdo k vraždění vyzývají.

Vraždění názorových oponentů či štvanice na ně, to už tu někdy bylo. Německo se tak vrací do 30. let minulého století a mládežníkům z Antify už chybí jen hnědé košile. Ty nyní symbolicky vyměnili za černočervenou vlajku.

Podle zprávy zpravodajského časopisu FOCUS obdrželo na internetu výhrůžky smrtí jmenovitě 53 politiků AfD, včetně parlamentního výkonného ředitele parlamentní skupiny AfD Bernda Bajanna a veřejně kontroverzního poslance státního parlamentu Björna Höckeho z Durynska.

„Zabijme prasata AfD výbušninami,“ stálo v nenávistné výzvě, která byla zveřejněna 13. září na levicově extremistickém webu, který sledoval Úřad pro ochranu ústavy. Dodatek k letáku obsahoval všechny adresy politiků a přesné vícestránkové pokyny pro výrobu nebezpečných výbušných zařízení.

K uvedenému ještě dodávám, že mimo politiků z AfD byly na seznamu i další německé osobnosti opozičních názorů a dokonce i několik osobností z Rakouska, včetně právníka rodiny 13leté Leonie, která byla znásilněna a zavražděna 4 Afghánci….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “„Pojďme zabít prasata,“ nabádá výzva německých ultralevičáků k zabíjení členů AfD

  1. Keby nemeckí vlastenci /nie nutne z AfD/ vyzývali k vraždeniu moslimov či černochov kandidujúcich za ktorúkoľvek stranu /a že ich nebolo málo/ ,myslíte si ,že by na rozdiel od Antifákov skončili bez trestu?

  2. Dle výsledků voleb to vypadá, že Němci se asi chtějí podvolit, nejdříve fašistům z Antify a pak is lamu, jež mají stejné metody. Pokud vláda proti Antifě nezasáhne, dává tím najevo, že výzvy k vraždění politické opozice schvaluje. S Německem nás ještě čekají nedobré věci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout