Německé město Hanau má nyní své vlastní parkoviště vyhrazené jen pro LGBTQ a muslimy

Německé město Hanau má nyní své vlastní parkoviště vyhrazené jen pro LGBTQ a muslimy

Ne, skutečně nejde o vtip. To jen Německo nám názorně ukazuje, jak daleko lze v ideologickém běsnění zajít. Jak sami dobře víte, tak současný systém obzvláště protěžuje dvě skupiny obyvatel: LGBTQ a muslimy. Obě tyto skupiny si tak nebývale předcházejí a to i přesto, že jsou vzájemně zcela nekompatibilní. V německém Hanau pro ně nyní zřídili dokonce speciální parkoviště. A to jim společné, tedy představa německých sluníčkářů je taková, že vedle sebe bude parkovat homosexuál a třeba syrský imám z blízké mešity….?

Lze to snadno považovat za satiru, kdyby tato zpráva nepocházela z Německa, kde zjevně neexistují žádné hranice absurdity. Město Hanau nyní vytvořilo vlastní parkovací místa pro „menšiny“. V budoucnu na nich budou moci parkovat pouze lidé z dvou okruhů společnosti – LGBTQ a muslimští migranti (!!!).

Na podzemním parkovišti jsou celkem tři z těchto parkovacích míst, která jsou speciálně označena stěnou v duhových barvách. Na zdi je napsáno „Parkovací místa rozmanitosti“.

Parkoviště rozmanitosti bude nyní k dispozici především lesbám, gayům, bisexuálům a transgender lidem. Ale také pro migranty. Pozor, nyní pointa: účelem je chránit tyto skupiny obyvatelstva před „útoky“. Tedy oni by chtěli chránit homosexuály před útoky tím, že vedle nich budou moci parkovat ti, kdo je pronásledují. Bravo, počin hodný skutečného myslitele…

Speciálně instalovaný kamerový dohled je určen k lepší ochraně před těmito „útoky“ zvenčí, tedy od těch, kdo zde parkovat nesmí. Představte si to asi tak, že například mladá německá bílá heterosexuální matka dvou dětí či heterosexuální pár německých osmdesátníků je pro LGBTQ ohrožením, zatímco ze strany Syřana, který před pár lety řezal v Islámském státě hlavy, jim nehrozí nejmenší nebezpečí, naopak, v ohrožení je údajně tento Syřan.

Iniciátor kampaně, městská společnost pro parkoviště (HPG), chce nastavit slavný „znak tolerance a kosmopolitismu“, alespoň podle předsedy dozorčí rady Thomase Morlocka do různých médií.

Rozzlobený uživatel sociálních médií shrnuje svou frustraci prostřednictvím Twitteru ohledně parkovišť následně:

„Trápí nás rostoucí chudoba dětí i starých lidí, matky samoživitelky, které jsou stále častěji na finančním limitu, důchodci, kteří musí žít za zálohu na lahve a zbytky z popelnice. Ale pro městského radního Thomase Morlocka v Hanau není nic důležitějšího, než být příkladem tolerance. „Tři nová parkovací místa rozmanitosti“.

Ale i gay scéna kritizuje akci jako snahu vydělat peníze na tzv. „pinkwashingu“ pod rouškou tolerance…

No, tak hlavní je, že gay scéně nevadí, že podle pravidel je oprávněn vedle nich parkovat třeba irácký džihádista, který jejich soukmenovcům na území ISIS organizoval „letecké dny“ ze střechy nejvyšší budovy, třeba jako na tomto videu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Německé město Hanau má nyní své vlastní parkoviště vyhrazené jen pro LGBTQ a muslimy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout