Globální daňový systém má být zaveden od roku 2023

Jde samozřejmě o jeden z mnoha kroků směrem k totální celosvětové globalizaci. Vše, co se v posledních letech děje, spěje právě k zavedení globálního systému vládnutí, přičemž Evropa v tomto směru plní velmi podstatnou úlohu. EU je prostředkem, který má této totální globalizaci napomoci tím, že připraví o poslední zbytky suverenity všechny evropské země, zavede všude jednotnou měnu, zlikviduje národy výměnou evropských obyvatel za barbary, čímž dojde i k likvidaci tradic, které jednotlivé národy charakterizují.

Aby mohl být svět během příštích let zcela globalizován, musí postupně docházet k dílčím krokům vedoucím k totální globalizaci, zakončené jednou světovládou, jednotnou bezhotovostní měnou a ke světu, kde obyčejný člověk nic nevlastní, neboť se vše sdílí. Ke zchudnutí má přispět především politika klimaalarmismu, která je stále více protlačována do popředí. Také EU se zavázala k plnění cílů tzv. Zeleného údělu, který přispěje k astronomickým nárůstům cen energií.

Návrh na globální daň vzešel nedávno z USA, kde jej prezentoval Biden, loutka Deep state, tlumočící jejich vlastní návrhy. Jeho původní návrh počítal s 21% daní, po protestech mnoha zemí se nakonec našel kompromis, který Bidenův návrh poněkud snížil.  Počítejte s tím, že nezůstane jen u globální daně, brzy dojde na postupné rušení hotovosti a s tím související zavedení globální elektronické měny. A samozřejmě i na sjednocování dalších oblastí politiky tak, aby postupně přešla prakticky celá planeta pod jednu jedinou světovládu. Ostatně, jistě i vy si všímáte fúzí finančních institucí, tedy bank a pojišťoven, které postupně přechází pod jednotné vedení.

Nyní se většina zemí světa dohodla na zavedení globálního daňového systému, který zahrnuje minimální daň pro společnosti ve výši 15%. Podle OECD bude mezi zeměmi zaveden také určitý mechanismus přerozdělování.

Tisková zpráva OECD (Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj) v pátek oznámila, že po letech neshod se zástupci většiny zemí světa nyní dohodli na tom, jak by měl vypadat nový systém globálního zdanění společností.

Ve 136 zemích, na které se na návrh vztahoval, by minimální daň pro společnosti měla být 15 %, což by mělo mít velmi velký dopad na země s velmi nízkým zdaněním, jako je Irsko, které dosud mělo výrazně nižší daně, a které proto také přilákalo velké množství mezinárodních společností. Půjde tak sice na jedné straně o omezení daňových rájů, na straně druhé tento zákon dospěje spíš k vyšším daním, neboť z těchto daní společností bude část peněz přerozdělována na účely striktně dané OECD (zřejmě půjde o plnění cílů uhlíkové neutrality a podobných šíleností).

Důsledkem bude logicky razantní zvýšení cen prakticky všech produktů zdaněných subjektů, ale také stagnace platů, což povede k dalšímu zchudnutí obyvatelstva přesně tak, jak to ostatně již dávno plánují globalisté z WEF….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Globální daňový systém má být zaveden od roku 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout