Muslimové oslavují smrt švédského karikaturisty

Muslimové oslavují smrt švédského karikaturisty

Je to jako po každém islámském teroristickém útoku kdekoli ve světě. Vždy začnou na sociálních sítích smrt káfirů oslavovat všichni muslimové. A nikdo je za to nestíhá. Oproti tomu to, co se strhlo například po útoku na mešity na Novém Zélandu, kdy byli schvalovači po celé Evropě (včetně ČR) hnáni za schválení útoku před soud, nemá dosud obdoby. Jakmile tak schvaluje smrt muslima káfir, je okamžitě hnán před soud za předsudečnou nenávist, zatímco muslim může oslavovat smrt káfira jak libo.

O podivné smrti švédského karikaturisty, který kreslil i Mohameda s psím tělem, jste si mohli přečíst už zde. Ve Švédsku zatím moc nikdo variantě nehody, při níž zemřeli mimo umělce i dva policisté, nevěří. Každopádně, ať je to jak chce, muslimové neváhají dát najevo svoji radost…

V neděli pozdě večer se ukázalo, že umělec Lars Vilks a dva osobní strážci z policie zemřeli po čelním nárazu do kamionu ve Smålandu. Tuto zprávu ale všichni nepřijali se smutkem. Na sociálních sítích se muslimové ve Švédsku radují, že je Vilks mrtvý. 

Z médií vyplývá, že osobní ochrana policie vezla 75letého Larse Vilkse domů poté, co strávil víkend ve Stockholmu. K incidentu došlo v neděli odpoledne na E4 u Markarydu poté, co policejní ochranné vozidlo přijelo na špatnou stranu silnice a čelně se střetlo s nákladním vozidlem, přestože silnice měla uprostřed zábradlí.

Obě vozidla se při prudké srážce vznítila a byla pohlcena mořem hořícího benzínu. Vilks a policisté zemřeli, řidič kamionu je vážně zraněn.

V poli komentářů během příspěvku na Instagramu o incidentu se muslimové radují, že Vilks je mrtvý. Níže je výběr komentářů, kde je umělec uveden jako „kafir“, „pes“ a „prase“, případně se muslimové radují, že „prase uhořelo“…..

 

Mnozí reagovali na zprávu ve švédských novinách Expressen smajlíky, když se podíváte na jména, jde výhradně o muslimy…

Larsovi Vilksovi se v roce 2007 dostalo velké mezinárodní pozornosti, když ztvárnil muslimského lžiproroka Mohameda jako hlídacího psa a od té doby byl nucen žít nepřetržitě s ochranou osobního strážce. V nebezpečí byl obzvlášť poté, co za jeho smrt byla vypsána odměna, když na něj al-Káida vyhlásila muslimskou fatvu.

Rondellhund od Larse Vilkse

V roce 2015 zaútočil muslimský terorista na setkání o svobodě projevu v Kodani. Jedna osoba byla zastřelena a několik bylo zraněno. Terorista chtěl zavraždit Larse Vilkse, ale trefil se vedle….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Muslimové oslavují smrt švédského karikaturisty

  1. Už som spomínal,že švédskeho karikaturistu zrejme zavraždila saudskoarabská a švédska tajná služba a nedá sa vylúčiť ani spolupráca Al-Kájdy či ISIS – „detí“ rijádskeho režimu, spriateleného so švédskym. Tak ako s celou EÚ a USA. Tipujem úmyselné poškodenie vozidla, napríklad bŕzd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout