Německo: Alžírský žadatel o azyl během pouhých dvou měsíců spáchal 33 trestných činů

Už na tom, kolik toho stihl za tak krátkou dobu severoafrický pachatel spáchat, je vidět, že neskončil ani po recidivě ve vězení. A co myslíte, skončí tam po dvou měsících intenzivního páchání trestných činů?

Jeden ze dvou podvodníků, kteří byli ve středu večer zatčeni policií, není jen starý známý, ale má ještě intenzivnější “ vztah“ s policií. Za 8 dní, které strávil v okrese Soest, se s ním policie musela vypořádat již sedmkrát. Muž z Alžírska se za dva měsíce pobytu v Severním Porýní-Vestfálsku dopustil celkem 33 trestných činů.

Svůj nedávný záznam získal v policejních spisech společně s 23letým mužem – oba v současné době obyvatelé uprchlického ubytovacího centra v Möhnesee – u centra města ve středu večer.

Kolem 19:45 ve středu večer byla na autobusové nádraží Soest přivolána policie. Tam už zaměstnanci úřadu veřejného pořádku řešili spor mezi několika lidmi. Šestadvacetiletý muž z Lippstadtu a 36letá žena z Werlu čekali společně na autobus. Zpočátku mohli jen sledovat páchání trestného činu, muž z Lippstadtu se pak sám stal obětí.

Nejprve pozorovali dva muže, kteří opouštěli centrum města. „Jeden z nich si do batohu naházel pár pantoflí s nákupní etiketou. Druhý vyměnil boty za pár nových tenisek, z nichž odtrhl etikety,“ stojí v policejní zprávě.

Dva muži ve věku 23 a 27 let, kteří v současné době žijí v centrálním ubytovacím zařízení (ZUE) pro uprchlíky poblíž Möhnesee, pak přistoupili k muži z Lippstadtu a ženě z Werlu. Jeden z nich je rozptýlil, zatímco druhý vzal muži batoh. To však nezůstalo bez povšimnutí.

Přítomná policie nejprve zaznamenala okolnosti případu. „Sedmadvacetiletý muž tvrdil, že si boty právě koupil od kamaráda před nádražím. Druhý neuvedl žádné podrobnosti. Třiadvacetiletý muž měl ukradený batoh na zádech. Snažil se ho zamaskovat vlastním batohem, který měl na sobě,“ stojí v policejní zprávě.

Strážníci zabavili ukradené boty a batoh předali jeho majiteli. Při prohledávání dvou podezřelých našla policie v jedné z kapes sedmadvacetiletého muže také malý sáček konopí. Oba muže pak policie zajistila. Ale to nebylo všechno:

Sedmadvacetiletý muž odmítl rozkaz splnit. Poté byl vzat do vazby. Cestou na policejní stanici několikrát vyhrožoval, že policisty zabije. Než byl převezen do věznice, policisté ho znovu důkladněji prohledali, přičemž se objevilo dalších devět sáčků konopí.

„To naznačuje, že 27letý muž obchoduje s drogami,“ vysvětluje policejní mluvčí Wolfgang Lückenkemper. Je to skutečný sériový pachatel: 33 záznamů u policie Severního Porýní-Vestfálska od té doby, co je muž na území státu. A nyní již 7 hlášení na policii za pouhých 8 dní od jeho příjezdu do Möhnesee.

Když byl muž ve čtvrtek ráno propuštěn, policisté se opět museli vypořádat s ošklivými nadávkami a útočením a navíc požadoval vrácení drog.

Takže jak vidíte, tak ani 33x zatčený drogový dealer nezůstane v Německu ve vězení. A  to dokonce ani tehdy, kdy fyzicky útočil na policisty. Co by asi musel dotyčný udělat, aby skončil v base a nebyl druhý den po zadržení propuštěn??

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Alžírský žadatel o azyl během pouhých dvou měsíců spáchal 33 trestných činů

  1. Tenhle má azyl jistý. Alžírsko drogové dealery tvrdě potírá a pánovi by doma hrozil nepřiměřený trest. Převýchovu občanů na scestí mají v Německu propracovanou, takže klídek…
    ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout