Itálie: Senegalec se vloupal do dvou domů, místo zatčení byl převezen do hotelu

Itálie: Senegalec se vloupal do dvou domů, místo zatčení byl převezen do hotelu

Takzvaní „nezletilci bez doprovodu“ jsou velmi často beztrestní, pokud se nedopustí velmi brutálního násilného činu, zůstávají zpravidla na svobodě. A to bez ohledu na to, že jejich údajná „nezletilost“ je převážně smyšlená.

Senegalec, kterého nyní přistihli hned při dvou vloupačkách, nakonec dostal šanci ve své nekalé činnosti pokračovat. A co víc, bude si „lebedit“ v hotelu na náklady italských daňových poplatníků…

Mladý Senegalec, údajně 17letý, předevčírem terorizoval dvě rodiny, první v Cappone a druhou v Talacchiu. Objevil se v 11 hodin dopoledne na zahradě domu, oháněl se nůžkami a pronášel nesourodé věty směrem k majiteli domu. Někteří svědci neztráceli odvahu, něco na něj křičeli a volali karabiniéry. Tváří v tvář odhodlání muže, který při pohledu na cizince v zahradě neuhnul, mladík utekl. 

Když karabiniéři dorazili, byl pryč. Pozdě večer se ale znovu objevil v domě v Talacchiu, v tu chvíli opuštěném kvůli nepřítomnosti majitelů, jimiž je 70letý manželský pár. Po návratu si manželé všimli, že je ve všech místnostech rozsvíceno, oni si však dokonale pamatovali, že před odjezdem všude zhasli.

Jakmile byli uvnitř domu, aniž by našli násilně otevřené dveře, uvědomili si, že je navštívili zloději, protože každý pokoj byl obrácen vzhůru nohama, byla prázdná lednička, vypité pivo a všude rozházené jídlo. Tím ale překvapení neskončilo. Protože když šli dolů do sklepa, našli manželé dveře otevřené. 

Uvnitř byl mladý Senegalec, který ráno terorizoval rodinu v Cappone. V tomto případě, tváří v tvář křiku majitelů, kteří mezitím zavolali karabiniéry, mladík vytáhl nůž, kterým jim vyhrožoval. Majitel domu zareagoval tak, že vzal židli a následně ji hodil po narušiteli. Byly to chvíle hrůzy, doprovázené křikem a úprkem mladého Senegalce.

Jakmile karabiniéři dorazili na místo za všeobecné mobilizace z Urbina, Montecchia a Pesara, bylo uspořádáno pátrání, které vedlo k nalezení 17letého mladíka v zahradě jiného domu v Talacchiu, kde ho našli asi za půl hodiny. Neměl nůž, ale karabiniéři v jeho kapse našli klíč od sklepa domu, ze kterého krátce předtím utekl.

Není jasné, zda bylo z domu něco odneseno, jisté však je, že Senegalec do něj vstoupil s úmyslem něco najít, když otevíral zásuvky v každé místnosti.

Jakmile byl mladý muž zatčen v zahradě v Talacchiu, byl převezen do kasáren a zde podroben identifikaci, což nebylo snadné. Prohlásil se za Španěla, ale všem bylo na první pohled jasné, že o Španěla nejde. Z kontrol v databázích vyplynulo, že při předchozí kontrole uvedl, že je mu 24 let, o něco později však uvedl, že je nezletilý a je mu 17 let.

V tomto případě Afričan tvrdil, že platí ten druhý údaj, tedy že je nezletilý. To mu – jak jinak – uvěřili, proto byl vyrozuměn státní zástupce nezletilých z Ancony, který rozhodl, že karabiniéři podají zprávu o útěku, vloupání a přitěžující hrozbě. Mladý muž byl propuštěn a převezen do hotelu.

Tento zločinec, který se ozbrojený nožem vloupe do dvou domů a vyděsí dvě rodiny, skončí v hotelové komunitě na úkor daňových poplatníků, včetně těchto dvou rodin. Ovšem v Itálii rozhodně nejde o nic neobvyklého…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout