Klimaalarmisté přišli s dalším šíleným „ekologickým“ nápadem – zeleným sexem

Pro současné pokrokáře a klimaalarmisty je samozřejmě nejlepším sexem ten stejnopohlavní, neboť nehrozí, že by v jeho důsledku mohlo dojít ke zplození dalšího producenta CO2, zanechávajícího za sebou po celý svůj mizerný život uhlíkovou stopu. Ostatně, spousta klimaalarmistek se zařekla, že nikdy neporodí (myslím, že v tomto případě jde o chvályhodný počin) a propotratová politika je v neoliberálních kruzích na výsluní. Došlo to už tak daleko, že se mnohde prosazují potraty kdykoli až do porodu.

Ale vraťme se k novému počinu klimaalarmistů, tedy ekologickému sexu. Jakpak si ho hlídači nadprodukce uhlíku představují?

Jak může ekologicky uvědomělý občan snížit svou ekologickou stopu mimo elektromobility nebo cyklistiky? Streamovat méně nebo nebýt online non-stop? Nebo méně cestovat na větší vzdálenosti? Nový „vynález“ ekofanatiků se týká zejména mladých (či mladých tělem i duchem) a zasahuje přímo do jejich ložnic. Klimaalarmisté si to představují takto:

Při milování se někdy používá spousta plastových nebo nezdravých věcí: Ať už se jedná o kondomy, spodní prádlo, lubrikant nebo sexuální hračky – mnoho výrobků obsahuje sporné přísady, jako jsou změkčovadla a minerální oleje.

Příklad kondomů. Konvenční pryže jsou založeny na latexu a kaučuku, které se často vyrábějí za špatných pracovních podmínek a bez ohledu na životní prostředí v chudých zemích. Na trhu je však řada veganských a dokonce i CO2 neutrálních kondomů méně známých značek.

A průmysloví giganti, jako je Durex, také skáčou do rozjetého vlaku šetrného k životnímu prostředí s „Durex Naturals“ a přizpůsobují se zvýšené poptávce, uvádí style.yahoo.com.

Lubrikant používá v posteli mnoho párů. Pokud chcete použít biologickou alternativu, můžete najít takovou, která je šetrná k životnímu prostředí, například s gelem aloe vera nebo si můžete koupit odpovídající rostlinu, z jejíchž listů lze tento prostředek vyrobit. Existují však také kosmetická maziva v přírodní kvalitě. Kdo by odolal?

Pokud to ovšem chcete brát  se zeleným sexem skutečně vážně, obejdete se bez konvenčního ložního prádla v ložnici a vyberete si také ekologické značky spodního prádla. Zdržte se latexu a vibrátorů! Ekologická erotika je tak novým trendem, který by chtěli „ochránci klimatu“ prosazovat masově…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Klimaalarmisté přišli s dalším šíleným „ekologickým“ nápadem – zeleným sexem

  1. To je důsledek davové psychózy fanatiků, kdy se ve své partě předhánějí v tom, kdo vymyslí větší ptákovinu, tak je největší borec ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout