Invazisté páchají v Itálii 700 zločinů denně (video)

Invazisté páchají v Itálii 700 zločinů denně (video)

Itálie, která je první zemí na cestě z Afriky, je logicky také jedna z invazí nejvíce postižených zemí. Na úvod je třeba zdůraznit, že v případě oněch 700 zločinů denně jde skutečně jen o ty, které jsou hlášeny, je zde samozřejmě i množství nehlášených zločinů či takových, kde není nalezen pachatel, takže nejsou do souhrnu započteny. Nenajdete zde však ani zločiny těch, kdo již mají italské občanství, ať už potomků cizinců nebo těch, kdo žijí v Itálii dlouhou dobu, takže již získali občanství…

Přistěhovalci páchají 700 trestných činů denně: a jsou to jen ty, které jsou hlášeny.

Bez přistěhovalců – pokud by všichni zmizeli Itálie – by tato země zaznamenala o více než 255 tisíc méně zločinů ročně. Tím by se Itálie vrátila ke stavu zločinnosti z 80. let, pravděpodobně nejlepší éry sjednocené Itálie.

Na videu níže můžete vidět malý výběr protagonistů multikulturního obohacení Itálie:

 

Každý den jsou tři ženy znásilněny přistěhovalcem.

Tento jev je obzvláště znepokojivý v oblastech, kde je přítomnost přistěhovalců masivnější, kde po sobě jdoucí vlády PD (italská sociální demokracie) vytvořily některé základny teroru a umístily tisíce falešných uprchlíků do ubytovacích zařízení a stanových měst. Ale je to celá Itálie, která je kořistí divochů.

Jde o doslova epidemický trend, napodobující trend nakažlivé nemoci. Současně s rostoucí invazí roste také kriminalita. Kromě toho je již léta zřejmé, že nárůst počtu přistěhovalců úzce souvisí s prudkým nárůstem počtu znásilnění. To je ovšem jev, který zaznamenaly bez výjimky všechny multikulturně obohacované země. A k tomu dodávám, že je pravděpodobné, že s novou vládou, která volá po dalších Afgháncích a jednotném migračním paktu EU, se také u nás podobného obohacení záhy dočkáme.

V případě přistěhovalců je počet znásilnění desetkrát vyšší než u Italů; nárůst počtu přistěhovalců vedl ke zvýšení počtu sexuálního násilí a útoků. Každý den jsou přistěhovalci protagonisty znásilňování, prodeje drog, krádeží, loupeží i zabíjení. A ti, kteří to nechtějí vidět, jsou spoluviníky.

Ještě před lockdowny se zločiny Italů nadále snižovaly, ale kriminalita přistěhovalců se v té době naopak zvýšila.

„Míra kriminality zahraničních přistěhovalců téměř ve všech západoevropských zemích je vyšší než míra kriminality původního obyvatelstva,“ tvrdí nedávná studie. Studie potvrzuje to, co bylo před očima každého obyvatele multikulturně obohacované země po celá léta.

Itálie podle studie představuje kritický případ v rámci celé Evropy. Do roku 1993 činil počet přistěhovalců 0,4 %, ale od devadesátých let došlo k nárůstu invazních toků, aby se v roce 2017 země dostala na zahraniční přistěhovaleckou populaci, která se rovná 10,2 % z celkového počtu obyvatel. A úměrně s tímto nárůstem roste i kriminalita.

V Itálii je zajímavá i statistika vražd. Od roku 2006 do roku 2015 vzrostl počet z vraždy obviněných přistěhovalců o 22%, zatímco počet vraždících domorodců se snížil o 17%. Co se týká úmyslných ublížení na zdraví, pak se za posledních 30 let počet obviněných přistěhovalců zvýšil ze 400 na přibližně 11 000. Sexuální násilí za 30 let vzrostlo ze 2 na téměř 10 případů na 100 tisíc obyvatel a rozhodující je „příspěvek“ zahraničních přistěhovalců.

Italské statistiky tak jen kopírují německé, švédské, francouzské, rakouské. Jak sami vidíte, tak ještě v 90. letech byla situace v Itálii relativně klidná, stačilo však ani ne 30 let a díky invazi razantně stoupla i kriminalita. Ve Švédsku se totéž povedlo dokonce za pouhých 20 let. Jak dlouho potrvá, než se téhož dočkáme i u nás? Radím všem, kdo máte dcery či vnučky – dejte je na bojová umění či různé kurzy sebeobrany. V budoucnu se jim podobné dovednosti mohou hodit…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Invazisté páchají v Itálii 700 zločinů denně (video)

  1. Vskutku, již mnohokrát jsem doporučoval rodičům dát děti a vnoučata na kurzy bojových umění a sebeobrany, či i výcvik se psy i se zbraní. I když nejefektivnější je prevence, hordy imigrantů nebrat, zabránit tím i sociálním problémům, ekonomickým, finančním, i ekologickým, jež přelidnění přináší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout