Francouzští školáci si dělali legraci z muslimských modliteb, nyní čelí výhružkám smrtí

Francouzští školáci si dělali legraci z muslimských modliteb, nyní čelí výhružkám smrtí

Zdá se, že další Francouzi a jejich rodiny poznají, co je to žít po zbytek života v utajení a pod 24hodinovým dohledem. Urážka islámu znamená fatvu a následně i trest smrti. V natolik islamizované zemi jako je Francie je to ještě o něco horší, než jinde v Evropě. Mladé Francouze tak zřejmě čeká úplně stejný osud jako nyní osmnáctiletou Milu, která již dostala více než 100 tisíc výhružek smrtí. Nyní žije v utajení i s celou svojí rodinou a jak sama prohlásila, je již smířena s tím, že se vysokého věku nedožije. Ona sama si dává maximálně 5 let života.

Proč se vůbec něco podobného v Evropě děje? Je to tím, že všude je islám podporován, každá Evropská země si muslimy velmi předchází a naopak trestá tzv. „islamofoby“, s čímž máme ostatně zkušenosti i u nás.  Dokud bude evropský politický establishment, v čele s EU, islám takto protěžovat, bude podobně pronásledovaných lidí, žijících na utajeném místě  a pod dohledem, jen přibývat.

Případ se příliš neliší od případu mladé Mily. Skupina mladých lidí z Nantes se stala obětí online výhrůžek několik dní poté, co napodobila muslimskou modlitbu. Bylo zahájeno vyšetřování  trestných činů za účelem plánování spáchání trestného činu a policejní hlídky musely být rozmístěny kolem střední školy, kterou navštěvují oběti.

Všechno to začalo videem natočeným v soukromém prostředí v lednu, přičemž původně toto video nebylo určeno k vysílání. Podle novin 17sekundový film, natočený během narozeninové oslavy, ukazuje mladíky, kteří byli v té době v deváté třídě, jak se smějí, když napodobují muslimy, kteří se modlí. Nicméně záběry byly zveřejněny na Twitteru a Instagramu na začátku října, což vyvolalo proud nadávek a vyhrožování smrtí.

Výhružky se objevují i nadále a začaly se vymykat kontrole. Pseudonymy a někdy i skutečná jména mladých lidí byly zveřejněny na sociálních sítích. Vyšetřovatelé proto tvrdí, že věc berou vážně. Několik dní po prvním vysílání videa a podání prvních stížností, ve středu 13. října, byli stále ve fázi konzultací. Ale pak začali identifikovat anonymní uživatelské účty, za kterými se násilníci skrývali. Hrozí jim až pět let vězení. Ředitelé jejich škol a sdružení rodičů zároveň varují studenty, aby si dávali pozor na to, co dávají na sociální sítě.

Ve Francii už jdou počty lidí, kteří jsou pod přímou hrozbou trestu smrti ze strany muslimů, do stovek. Stačí maličkost a pak můžete dopadnout třeba jako učitel Paty, jemuž byla Čečencem přesně před rokem uřezána hlava. To vše pro údajnou urážku jejich lžiproroka Mohameda.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Francouzští školáci si dělali legraci z muslimských modliteb, nyní čelí výhružkám smrtí

  1. Smutné. Mnoha dospělý a zvlášť dětem nedochází, že již nežijí ve svobodné a bezpečné zemi, kdy stará sladká Francie již odešla do věčných lovišť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout