Francie představila návrh zákona, který zavádí od 1.1.2022 povinné očkování na COVID-19

Francie představila návrh zákona, který zavádí od 1.1.2022 povinné očkování na COVID-19

Vše, co se nyní děje v Evropě, spolu úzce souvisí. Velký reset, který je na těchto stránkách také detailně rozebrán, má za cíl zavedení globální totality s jednou centrální světovládou, jednou bankou a jednou měnou, samozřejmě čistě bezhotovostní.

Aby mohl být tento totalitní svět, kde obyčejní lidé nic nevlastní a vše se sdílí, zaveden, musí být postupně lidé pod absolutním dohledem a bez možnosti rozhodovat sami o sobě, dokonce i o svém vlastním těle. V několika článcích v posledních dnech jste si mohli přečíst o zaváděném Zeleném údělu a jeho důsledcích na razantní úpadek životní úrovně obyvatel. Další součástí plánů je i dohled nad každým jedincem s čímž souvisí i tento „zdravotní diktát“.

Francie tak nyní jako první v Evropě hodlá zavádět povinné očkování na COVID-19. S tím přichází vláda nyní, asi půl roku před tamními prezidentskými volbami. Lze jen doufat, že ostatní evropské loutky nebudou příkladu Macrona následovat. A stejně tak je třeba o to víc fandit těm, kdo by chtěli Macrona na jeho postu vyměnit. Jenže Macron má oproti oběma protiislámským kandidátům také podporu všech muslimů v zemi. Paradoxně právě to ho nejspíš na jeho post opět vynese.

A nakonec chci připomenout, že několik měsíců, týden co týden, pořádali Francouzi mohutné demonstrace. Ale ani to nepomohlo.

Výbor pro sociální věci Senátu předložil návrh zákona, který bude od 1. ledna 2022 vyžadovat povinné očkování proti SARS-CoV-2 pro všechny občany. Vzhledem k tomu, že francouzská vláda zavedla předchozí tvrdé požadavky už i vůči zdravotníkům, mohla by se stát první zemí, která bude vyžadovat očkování proti Covid-19 pro všechny své občany bez výjimky.

Navrhovaný mandát pro očkování zavedl senátor Bernard Jomier 4. října. Senátor Jomier, který návrh zákona předložil, je místopředsedou výboru pro sociální věci. Je také členem Parlamentního úřadu pro hodnocení vědeckých a technologických rozhodnutí, mise pro hodnocení a kontrolu sociálního zabezpečení a ekologem. Člen Socialistické strany spolu se svými kolegy – senátory původně 31. srpna představil francouzskému senátu návrh celonárodní očkovací povinnosti.

Našel obzvláště účinný způsob, jak protlačit nové právní předpisy pro povinné vakcíny pomocí precedentu, který již vyžaduje očkování proti jiným chorobám. Podle článku L3111-1 zákoníku veřejného zdraví je v současné době pro francouzské občany bez lékařských výjimek vyžadováno jedenáct povinných očkovacích látek. Do tohoto plánu budou přidány nucené vakcíny proti SARS-CoV-2.

Těm, kteří nesplní podmínky, by byla podle článku 519 francouzského trestního řádu uložena pokuta ve výši 135 EUR a pokuta by se mohla zvýšit až na 1500 EUR za opakované trestné činy, pokud by občané opakovaně neuposlechli. Veřejná diskuse o navrhované novele zákona o veřejném zdraví se bude konat v Senátu 13. října, než bude zaslána Národnímu shromáždění.

15. září bylo více než 2,5 milionu lidí, kteří pracují jako nemocniční personál, zdravotníci, pracovníci domova důchodců a soukromí lékaři, nuceno se očkovat. Povinnost se vztahovala i na hasiče po celé Francii, ale zákon se setkal s odporem prostřednictvím organizovaných pracovních stávek. Nejméně 3000 francouzských zdravotnických pracovníků bylo od té doby suspendováno za to, že odmítli očkování.

Senátor Bernard Jomier také vedl boj proti profesoru Didieru Raoultovi a hydroxychloroquinu. 15. září 2020 se specialista na infekční choroby Raoult postavil senátorům, aby obhájil svůj léčebný protokol.

„Dnes se zdá, že většina zemí, od Spojených států po Japonsko, od Jižní Koreje přes Německo až po Čínu, tuto léčbu nedoporučuje, takže se zdá, že věda promluvila. Seznam zemí, které nedoporučují nebo dokonce zakazují používání hydroxychlorochinu, je velmi dlouhý, citoval jsem jen několik zemí. Je třeba poznamenat, že po celém světě se tato léčba již neuživá,“ řekl Jomier.

Raoult připomněl, že v USA léčbu doporučila třetina federálních států, třetina ji nedoporučila a poslední třetina se k tomu nevyjádřila. Faktem zůstává, že africké země, které používají hydroxychlorochin k léčbě malárie, zaznamenaly jen velmi málo případů Covidu. Afrika má ve srovnání s počtem obyvatel 12krát méně úmrtí než Evropská unie.

Lékaři, kteří veřejně odsoudili hydroxychlorochin, mimochodem, všichni obdrželi sponzorské dary od farmaceutické společnosti Gilead, distributora vakcín.

Během slyšení na shromáždění profesor Didier Raoult zdůraznil: „Byl jsem překvapen, když jsem viděl, že ředitel Gileadu byl blízkým přítelem prezidenta republiky a ministra, ale také toho, kdo měl ve Francii na starosti terapeutické zkoušky pro Covid-19.“

Tolik tedy informace z Francie. Lze předpokládat, že tento hegemon EU má značný vliv i na mnohé další evropské země a v případě, že se v tomto směru přidá k Francii i Německo, může dojít k prosazování povinnosti na úrovni celé EU. Farmaceutické společnosti by tak pohádkově vydělávaly na povinném, 3x do roka aplikovaném, „očkování“. A jisté je, že jen u „zdravotního“ diktátu to neskončí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Francie představila návrh zákona, který zavádí od 1.1.2022 povinné očkování na COVID-19

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout