Francie: Alžířan ubil k smrti 1,5 roční dítě jeho francouzské přítelkyně

Co to musí být za ženu, která nechá o samotě malé dítě s mužem pochybného původu? Vždyť Alžířan musel již dlouhodobě vykazovat násilné tendence. Každopádně je za smrt dítěte v tomto případě zodpovědná i svobodná matka tří dětí, kterou ilegál – údajně z Alžírska, prezentující se pod různými identitami, zřejmě jen zneužíval a malé dítě mu překáželo.

V úterý kolem 14:00 byla na rue du Beffroi v Charleroi vyžádána sanitka na základě telefonátu matky tří dětí. Zdálo se, že její 1,5leté dítě se utopilo. „Dítě hlídal v domě matky její partner, který není otcem dítěte. Byla nepřítomná, protože podstupovala výcvik. Kontaktovala záchrannou službu poté, co ji kontaktoval její společník,“ uvedl prokurátor Charleroi.

Dítě zemřelo krátce po přijetí do nemocnice. Byl otevřen případ úmyslné vraždy. Pitva, která se konala v úterý večer, zavrhuje tezi o utonutí. „Smrt byla způsobena vnitřním krvácením, způsobeným vážným poškozením různých životně důležitých orgánů. Mluvíme o vážném násilí, které způsobilo destrukci a krvácení různých vnitřních orgánů.“ Státní zastupitelství v Charleroi potvrdilo, že k bití zesnulého dítěte došlo krátce před smrtí.

Matka i její partner byli zbaveni svobody. Společník je hlavním podezřelým z vraždy, protože matka rodiny nebyla přítomna, bude pravděpodobně předána tuto středu odpoledne vyšetřujícímu soudci, který rozhodne, zda bude či nebude obžalována spolu s Alžířanem.

“ Matka nikdy nebyla obviněna z týrání dětí. V případě jejího společníka může prohledávání trestního rejstříku chvíli trvat, protože je to muž alžírského původu, bez dokladů. Jeho identita je známá, ale podle databáze nikdo takový neexistuje. Pravděpodobně tak žije pod různými identitami,“ uzavřela Sandrine Vaironová, prokurátorka charleroiského oddělení.

„Společník matky rodiny, zodpovědný za smrt 1,5letého dítěte, které zemřelo v úterý odpoledne po přijetí do nemocnice, byl obviněn a ve čtvrtek ráno byl vyšetřujícím soudcem umístěn do vazby za úmyslnou vraždu,“ potvrdila prokurátorka z Charleroi.

Podle jeho právníka obviněný trvá na teorii utonutí a popírá, že by oběť zbil…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Francie: Alžířan ubil k smrti 1,5 roční dítě jeho francouzské přítelkyně

  1. Multi kulturní výchova a přijímání mlalimů do země je neštěstí, a zločin. Děvčata takto vychována riskují zdraví a životy své a blízkých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout