Dánové plánují deportovat asi 50 tisíc přistěhovalců do roku 2030

Dánové plánují deportovat asi 50 tisíc přistěhovalců do roku 2030

O razantní protimigrační politice Dánska už jistě víte. V současné době už na svém území nepřijímají žádné žádosti o azyl a případné další zájemce zřejmě odradili Dánové zejména poté, kdy ohlásili, že nová azylová centra již budou v africké Rwandě.

V Dánsku se ovšem také rozhodli, že již nebudou vydávat občanství muslimům a zakázali zahalování na veřejnosti. Dalším zajímavým opatřením je to, které určuje, že v žádné lokalitě nesmí být víc než 30% obyvatel neevropského původu, což by mělo zajistit, že zde nebudou vznikat taková ghetta, jaká znají v jiných evropských zemích. S dalšími opatřeními, majícími za cíl zabránit islamizaci země a tím i likvidaci dánského národa, přišla vláda v těchto dnech.

Bývalá dánská ministryně pro přistěhovalectví Inger Støjbergová spojila své síly s Dánskou lidovou stranou, aby zahájila program deportace přistěhovalců, kteří zatěžují společnost.

Støjbergová a DF konkrétně navrhují, aby 70 % lidí, kteří přišli do Dánska jako uprchlíci nebo rodinní příslušníci od roku 1983, bylo deportováno nejpozději do roku 2030, pokud splňují jedno nebo více ze stanovených kritérií.

Deportováni tak budou ti, kteří:

* byli odsouzení za trestné činy s trestem odnětí svobody nad 3 měsíce

* neměli řádné zaměstnání sedm z posledních deseti let

* po dobu více než 12 po sobě jdoucích měsíců pobírali dávky hmotné nouze

* byli na sociálních dávkách osm z posledních deseti let

* nepodstoupili integrační program, na který se vztahuje integrační zákon

* nezvládli schválené testy v dánštině

Kristian Thulesen Dahl, předseda Dánské lidové strany, a Inger Støjbergová odhadují, že by mělo být deportováno asi 50 000 neevropských cizinců.

„Je to reakce na všechny lidi, kteří přišli do Dánska a nechovali se tak, jak jsme očekávali,“ říká Støjbergová.
Inger Støjbergová byla dotázána, proč tento návrh nepředložila, když byla ministryní pro přistěhovalectví a integraci (do června 2019): „Pokud musím být docela realistická: nemyslím si, že by pro něj byla nějaká podpora. Ale od té doby se věci změnily. Máme vládu, která se někdy snaží prosazovat relativně přísnou přistěhovaleckou politiku. Doufám, že to pomůže změnit dánskou politiku.“

Inger Støjbergová i Kristian Thulesen Dahl uznávají, že návrh zákona bude s největší pravděpodobností v rozporu s mezinárodními úmluvami, jejichž je Dánsko smluvní stranou, nicméně Dánsko přesto hodlá zákon přijmout i přes protesty, které jistě ze strany různých mezinárodních organizací přijdou. Nyní už připravený zákon čeká jen schválení dánského parlamentu…

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Dánové plánují deportovat asi 50 tisíc přistěhovalců do roku 2030

  1. Cha cha, to jsou kecy, po dvou deci.
    Dánové dobŕe vědí, že družba s Rwandou neprojde. Rwanďané se nebudou k invazistům chovat humánně a librrofašouni začnou hlasitě kvičet.
    Ale jako trik na uklidnění veřejnosti docela dobrý, možná to bude chvíli fungovat.
    Jedině Dán ožralý jako Dán může věřit, že jeho vláda zachrání dánskou civilizaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout