Němci už nezvládají invazní nápor, pro ilegály staví mrazuvzdorné stany

Němci už nezvládají invazní nápor, pro ilegály staví mrazuvzdorné stany

I díky nové invazní trase přes Bělorusko  a Pobaltí nebo Polsko, zažívá Německo nebývalou invazi, kterou již nyní přirovnává k té z roku 2015.  Další vlna jde samozřejmě z jihu a jihozápadu, tedy z Itálie a Španělska. Německo tak řeší za pochodu problém, kde své „hosty“ ubytovat…

Přijímací tábor v Eisenhüttenstadtu je již přeplněný a 1100 míst je obsazeno, proto nyní Braniborsko staví stany odolné proti zimě na pozemku původního přijímacího střediska. Počet ilegálů překračujících německo-polskou hranici totiž soustavně roste a příchozí již není kde ubytovat. Ilegálové, kteří nelegálně vstupují z bezpečné třetí země a nemají nárok na azyl, nejsou jako obvykle odmítnuti, ale jsou odměňováni přijetím a péčí.

To je ostatně přesně to, co od Německa očekávají. Už v době, kdy vyrazí na cestu ví, že ty nejštědřejší dávky na ně čekají v „Germoney“….

Jen pár kilometrů od Eisenhüttenstadtu vede hranice s Polskem. A v posledních týdnech a měsících odtud přichází více žadatelů o azyl než obvykle. Federální stát nyní potřebuje podstatně více prostoru.

V prvních říjnových dnech počet zjištěných nelegálních vstupů opět výrazně vzrostl. Jen tento víkend překročilo hranici nelegálně 251 lidí, což je více než za celý srpen. Braniborský ministr vnitra Michael Stübgen (CDU) minulý týden ve státním parlamentu prohlásil, že se jejich počet v září zvýšil asi šestinásobně. Především jsou to Iráčané, Syřané, Íránci a Jemenci.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Němci už nezvládají invazní nápor, pro ilegály staví mrazuvzdorné stany

  1. Evropa opravdu není nafukovací. Milon příchozích ročně znamená postavit celou Prahu každý rok v Evropě, na což nemůže být ani místo ani finance, kdy vše má svůj limit, a optimum je žádné hordy imigrantů nepřijímat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout