Velká Británie: Muslim, který znásilnil a oplodnil 13letou dívku a další 15letou znásilnil, si stěžuje na příliš nízké sociální dávky

Velká Británie: Muslim, který znásilnil a oplodnil 13letou dívku a další 15letou znásilnil, si stěžuje na příliš nízké sociální dávky

Člen nechvalně známého rochdalského znásilňovacího gangu si stěžoval na své zacházení v Británii při slyšení o deportaci a řekl, že sotva „přežívá“ ze státních dávek.

Jedenapadesátiletý Adil Khan z Pákistánu byl už předtím uvězněn za svou roli ve znásilňovacím gangu, který znásilňoval děti v Rochdale ve velkém Manchesteru. Khan byl zatčen poté, co oplodnil třináctiletou dívku a přepadl a znásilnil další 15letou dívku.

Khan byl v roce 2012 odsouzen k osmi letům vězení, přesto byl propuštěn dříve a zůstal v zemi navzdory letitým slibům vlády, že ho deportuje.

Spolu se svým kolegou z gangu Qari Abdul Raufem, 52 let, Khan zahájil sérii odvolání proti jejich deportaci do rodného Pákistánu, financovaných daňovými poplatníky.

Po zprávách, že Rauf stále chodí ulicemi Rochdale, ministryně vnitra Priti Patelová slíbila, že udělá vše pro to, aby odstranila predátory ze země.

Khan před imigračním tribunálem, který projednával jeho odvolání proti deportaci, naříkal nad svým současným životem v Británii a tvrdil, že mu nebyla poskytnuta jeho práva.

„Nemohu v této zemi uplatňovat žádná práva jako jednotlivec. Nemohu pro svou rodinu nic udělat, jen přežívám na dávkách svého syna,“ řekl prostřednictvím překladatele pro BBC.

„Nemůžu vzít syna do školy, když prší, nemůžeme si dovolit taxi. Policie mě asi před měsícem informovala, že mi podle pokynů ministerstva vnitra zrušili řidičský průkaz.“

Předseda slyšení, soudce Nehar Bird, informoval násilníky, že tribunál byl svolán, „aby rozhodl, zda rozhodnutí ministerstva vnitra o deportaci  do Pákistánu je správné nebo špatné“.

Komplikace s jejich deportacemi vznikly, když oběma mužům bylo uděleno osvědčení od vlády v Islámábádu, které uvádí, že se oficiálně vzdali svého pákistánského občanství. Dokumenty však byly vydány v září 2018 poté, co již byli zbaveni občanství Spojeného království.

V červnu Khan tvrdil, že on a jeho násilní kumpáni nejsou tak velcí zločinci… „Nespáchali jsme tak velký zločin,“ tvrdil.

Odsouzený se pak pokusil svalit vinu na média a řekl: „Novináři nám udělali ze života peklo,“ a dodal: „Novináři z nás udělali velké zločince.“ Jedna z Khanových obětí v dubnu řekla: „Z toho, že se odvolávají proti rozsudkům, je mi zle.“

„Musím tady žít a je tak snadné mě najít, když chtějí,“ řekla a dodala: „Je skoro deset let od těch hrůzných znásilnění a já a ostatní oběti jsme stále ignorovány policií a právním systémem. Zdá se, že to nikoho nezajímá.“

Britská vláda a místní policejní síly po celé zemi byly obviněny z přehlížení sexuálního zneužívání dětí v posledních několika desetiletích kvůli politicky korektním obavám. V loňském roce bylo například odhaleno, že policie v Rotherhamu záměrně přehlížela desítky let znásilňování páchaných členy „asijských“ znásilňovacích gangů kvůli obavám z rozdmýchávání rasového napětí.

Zpráva Nezávislého úřadu pro policejní chování (IOPC) uvedla, že vyšší důstojník v Rotherhamu řekl otci pohřešované dívky, že město „vybuchne“, pokud bude veřejnost informována, že „asijské“ znásilňovací gangy sexuálně zneužívají například mladé bílé dívky.

Britanistán je samozřejmě na straně Pákistánců a nezastává se znásilněných bílých dívek, neboť tímto konají tak, jak je to v Pákistánu běžné. Nemuslimské dívky jsou tam běžně unášeny a znásilňovány, posléze násilně konvertovány a nuceny žít s mučitelem… Ani tam se jich systém nezastane, neboť podle práva šaría je to tak v pořádku….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout