Švédský domov důchodců otevírá LGBTQ oddělení, vyzdobené duhovými vlajkami

Švédský domov důchodců otevírá LGBTQ oddělení, vyzdobené duhovými vlajkami

Nakonec je pravda, že v nejstarší generaci jsou ve Švédsku spíš původní Švédové, než „Novošvédové“.  Tyto generace svorně podpořily politiku multikulturalismu, která byla následována LGBTQ propagandou. Je jisté, že takto lépe označí tuto komunitu pro ty, kdo za pár let začnou podle práva šaría „redukovat“ obyvatelstvo. Tak, jako to už nyní každodenně dělají ve všech islamizovaných zemích Asie či Afriky.

Pečovatelský dům v Haninge, jižně od Stockholmu, bude nyní prvním švédským domovem pro seniory, který nabídne „LGBTQI zaměření pro lidi, kteří potřebují somatickou péči“. Personál je také „LGBTQI certifikován“ v oddělení, které je vyzdobeno duhovými vlajkami a uměleckými fotografiemi, inspirovanými světem LGBTQI.

Pokud jste gay, bisexuál, transgender, queer, intersexuální osoba nebo jen cítíte silnou spřízněnost se světem LGBTQI – u nás jsou všichni vítáni“, píše Frösunda care o novém oddělení v hanvedenském pečovatelském domě v Haninge jižně od Stockholmu.

Každý, kdo pracuje v oddělení duhy, je „certifikován LGBTQI“ a budou sem pozváni „baviči, spisovatelé, kněží a další profesionálové, kteří mají tak či onak spojení s hnutím LGBTQI „. Oddělení také nabízí umění, kulturu, zábavu a oslavu Pride. Barevný interiér by měl být také inspirován světem LGBTQI: například fotografiemi se slavnými LGBTQI lidmi všech dob – jako jsou Eva Dahlgren, Selma Lagerlöf, Oscar Wilde a Peter Jöback.

Osobnosti související s LGBTQI budou také zdůrazněny během roku i při oslavě švédských svátků. Pečovatelský dům má dohody se Stockholmem, Haninge, Huddinge, Upplands Väsby, Nynäshamn, Täby a Ekerö.

K výše uvedenému mne napadá jen jediná otázka: Budou slavit i LGBTQI ramadán, který se pomalu ale jistě stává i švédským svátkem?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 5]

One thought on “Švédský domov důchodců otevírá LGBTQ oddělení, vyzdobené duhovými vlajkami

  1. Nepopieram, že môže byť niečo pravdy na tvrdení o podpore „nesystémových“ strán mladou generáciou v niektorých krajinách Európy. Vrátane Švédska. Ale nepochybujem ani o tom,že ani prípadný volebný úspech v /zmanipulovaných/ voľbách tieto krajiny nezachráni pred krutými bojmi a následným zavedením tých najtvrdších saudskoarabských zákonov a pravidiel. K tomu ešte treba pripočítať demografický vývoj, o pomerne rýchlom vymieraní bielych a kresťanských Európanov /najrýchlejšie vo Švajčiarsku/ tiež nemôže nikto pochybovať.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout