Kanárské ostrovy: Agresivní Afričan napadl a zranil šest policistů

Kanárské ostrovy: Agresivní Afričan napadl a zranil šest policistů

Kanárské ostrovy jsou sužovány rostoucí invazní vlnou z Afriky, přičemž s tím, jak počty „obohacovačů“ na ostrovech přibývají, přibývá také různých incidentů. K dalšímu došlo o víkendu, kdy se opět ukázalo, že se zřejmě policisté bojí proti vetřelcům tvrdě zakročit, aby nebyli nařčeni z rasismu. Nebo snad máme věřit tomu, že jsou až tak špatně vycvičení, že se nechají v přesile deset na jednoho agresivním černochem doslova zmasakrovat?

Agresivní Afričan v sobotu doslova zmasakroval šest policistů v Las Palmas na Gran Canarii. 29letý muž, který pochází ze střední Afriky (Rovníková Guinea), hodil několik předmětů na ulici z bytu v 10. patře domu.

Policisté se k incidentu dostavili ihned poté, co o něm byli informováni, tedy kolem 17:00. Dva strážníci z Policia Nacional nejprve dorazili k domu a zaklepali na dveře, aniž by někdo odpověděl. Jen o něco později žena náhle zavolala o pomoc. Strážníci pak zavolali posily a otevřeli dveře.

Tam se setkali s mužem, který je napadl 21 centimetrovým nožem a 35 centimetrů dlouhým šroubovákem. Jednoho policistu zranil nožem a druhému zlomil nos. Nakonec osm dalších policistů vtrhlo do bytu a zatklo Afričana, který nebyl policistům cizí. Ten se i při zatýkání aktivně bránil.

Vzhledem k podezření, že byl muž  pod vlivem drog, byl nejprve předán lékaři v nemocnici Universitario de Gran Canaria. Celkem šest z deseti policistů, kteří se zásahu zúčastnili, bylo během policejní operace zraněno.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout