Švédsko: V budově, kde včera vybuchla bomba, žije i policista, který svědčí v kauzách muslimských gangů

Švédsko: V budově, kde včera vybuchla bomba, žije i policista, který svědčí v kauzách muslimských gangů

Jak jste si zde mohli už včera přečíst, tak ve švédském islamizovaném Göteborgu explodovala v činžovním domě bomba. Velmi brzy po explozi se zjistilo, že se jedná o úmysl. V nemocnici skončila spousta zraněných lidí, kteří často v zoufalství skákali z oken.

Nyní se zjistilo, že na dané adrese žije mimo jiné i policista, který měl svědčit proti zločinným muslimským gangům.

Nyní se spekuluje o tom, že výbuch v Göteborgu v úterý ráno je teroristickým činem namířeným proti policistovi, který žije na adrese na Övre Husargatan a svědčil o své práci proti zločincům gangů v oblasti Göteborgu.

Podle dosud nepotvrzených zpráv se jedná o stejného policistu, který mimo jiné nedávno vyprávěl o své práci proti zločinným gangům v souvislosti s vraždou vůdce gangu patřícího do takzvané Jarní  ligy. Vůdce gangu byl zastřelen kalašnikovem  na narozeninové oslavě v Gamlestadenu v Göteborgu v květnu 2020. To později vedlo k největšímu procesu gangů v Göteborgu, kde bylo obviněno celkem 15 lidí.

Policie také údajně svědčila v několika významných procesech spojených s pašováním drog. V tuto chvíli policie odmítla informace komentovat. Zároveň se pracuje na teorii, že jedno výbušné zařízení mohlo být umístěno ve vchodu do budovy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: V budově, kde včera vybuchla bomba, žije i policista, který svědčí v kauzách muslimských gangů

  1. A jak reaguje EU a Berlín ? Tím, že nás neustále nutí ty dárečky přijímat, abychom tu také měli nějaké ty výbuchy (mimo Vrbětice) a gheta …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout