Švédsko: Irácký taxikář znásilnil mladou zákaznici

Švédsko: Irácký taxikář znásilnil mladou zákaznici

Je udivující, že se i po mnoha dalších podobných kauzách ještě nebojí zejména mladé ženy a dívky jezdit v multikulturně obohacovaném Švédsku taxíky, jejichž řidiči se velmi často rekrutují z řad muslimských invazistů.

Je ovšem pochopitelné, že v některých lokalitách se mladé dívky obávají chodit po ulicích nebo využívat hromadnou dopravu, neboť i tam už byla nejedna dívka hromadně osahávána tlupou muslimů. Možná by to tak chtělo, aby každá taková společnost zaměstnávala 2-3 ženy, které by měly za úkol vozit výhradně ženy a mladé dívky. Tím by se eliminovala i docela reálná možnost, že bude daná taxikářka znásilněna klientem…

Irácký taxikář v Malmö byl odsouzen do vězení za znásilnění 16leté dívky, kterou měl odvézt domů od kamarádky.

Ke znásilnění došlo v noci na 3. července 2021 v souvislosti s řidičem taxi Skåne, který dívku vezl z Höllvikenu, kde měla navštívit kamarádku.

Přiměl ji, aby seděla na předním sedadle a během cesty prováděla činy, které jsou podle okresního soudu v Malmö považovány za znásilnění. Iráčan jí mimo jiné vyhrožoval, že ji vysadí uprostřed dálnice, pokud nebude souhlasit s orálním sexem.

Dívka byla během cesty v kontaktu s přáteli přes Snapchat a také se jí podařilo nahrát taxikáře, což podpořilo její příběh a posloužilo jako důkaz u soudu.

Devětatřicetiletý taxikář byl odsouzen ke dvěma letům a 3 měsícům vězení. Dívce Arab zaplatí odškodné ve výši 140 000 švédských korun.

Taxikář již získal švédské občanství, a proto nemůže být deportován podle současných právních předpisů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Švédsko: Irácký taxikář znásilnil mladou zákaznici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout