Francie: Útoky na policisty pokračují, muslimové lákají policisty do svých ghett, aby je mohli lynčovat (videa)

Francie: Útoky na policisty pokračují, muslimové lákají policisty do svých ghett, aby je mohli lynčovat (videa)

Oficiálně se sice přiznává, že je ve Francii asi 150 lokalit, které jsou pod nadvládou muslimských gangů, nicméně podle střízlivých a nezmanipulovaných odhadů je jich několikanásobně víc. Na těchto místech již platí šaría a ne francouzská spravedlnost i přesto, že jsou tyto lokality ve Francii. Zde by mohla problém vyřešit jedině armáda, neboť klidnou cestou navrácení území možné nebude.

Už mnohokrát jste zde mohli vidět videa z takových míst. Muslimské gangy často policisty na svoje území přilákají jen proto, aby je mohli napadnout. Často není za útoky nikdo potrestán a pokud už je trest udělen, pak je jen symbolický. Ostatně, problémem je už jen zajistit zadržení útočníka a jeho uvěznění. Proto se v drtivé většině případů ani viník nehledá a útočníci jsou beztrestní.

Policejní vozidlo bylo ve středu pozdě odpoledne napadeno ve čtvrti Tarterêts v Corbeil-Essonnes (Essonne) několika desítkami osob. Policie, která byla terčem minometů a Molotovových koktejlů, se vydala na úprk.

Několik amatérských videí vysílaných na sociálních sítích ukazuje tuto obzvláště násilnou scénu. Události se odehrály včera v pozdním odpoledni ve čtvrti Tarterêts, která byla po předchozím zatčení některých členů gangu dějištěm pěti nocí městského násilí. Posádka specializované polní brigády (BST) byla napadena asi padesáti osobami, které používaly Molotovovy koktejly a minomety s ohňostroji.

PNL de retour aux Tarterêts pour le tournage de son prochain clip
čtvrť Tarterets je typické panelákové muslimské ghetto

Útočníci šli do kontaktu, aby vytáhli policisty z jejich vozidla. Pachatelé částečně odtrhli posuvné dveře policejního vozidla, když se pokoušeli policisty vytlačit ven, aby je mohli lynčovat.

„Každodenní násilí, které je namířeno na naše kolegy, už přesáhlo únosné meze,“ prohlásila policejní odborová organizace. Při útoku nebyli údajně zraněni žádní policisté. Policii se podařilo uprchnout, jak je vidět na různých videích. „Vezměte si je! Vezměte si je,“ křičí jeden z útočníků….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francie: Útoky na policisty pokračují, muslimové lákají policisty do svých ghett, aby je mohli lynčovat (videa)

  1. Zachytil som správu, že „španielska“ slniečkarska vláda chce pritvrdiť v „boji“ proti „zločinom z nenávisti“: Zrejme nejaký moslim totiž v Madride napadol miestneho homosexuála a na zadok mu vyryl hanlivý výraz „maricón“. Samozrejme, že ani jedno médium nepoužilo v tejto súvislosti slovo islam… A urážky a útoky na kresťanov /nielen v už dávno nie kresťanskom Španielsku/ pochopiteľne nikto netrestá.

    1. Tak o tom vím, ale k žádnému útoku nedošlo, dotyčný homosexuál si to vymyslel, už se i přiznal. Záběry z kamer z místa, kde mělo dojít k útoku ukázaly, že tam v inkriminovanou dobu ani nebyl. Pak se přiznal, že ke svému zranění přišel při tvrdším sexu… Nicméně i tak byl před pár měsíci ve Španělsku jeden homosexuál muslimy zavražděn, jen se média všude vyhýbala tomu, aby naplno napsali, kdo to udělal…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout