Příbuzní obětí z 11. září 2001 vyzývají: „Zveřejněte pravdu!“

Jak jsem zmínila již v předchozím článku k dnešnímu tématu „kulatého“ výročí událostí z 11. září 2001, tak oficiální verzi dnes věří už jen velmi lehce manipulovatelní jedinci, kterým zcela stačí to, co oficiálně zveřejní média, aniž by se zamysleli nad mnoha nesrovnalostmi, které již byly v oficiální verzi mnohokrát odhaleny.

V minulém článku jsem se věnovala pouze úvahám o tom, zda dnes dojde v důsledku dvacetiletého výročí k nějakým koordinovaným útokům. Osobně jsem přesvědčena, že pokud už k něčemu dojde, tak to nebude nic víc, než náhodný útok tzv. „osamělého vlka“. V tomto článku bych se ovšem chtěla věnovat některým nesrovnalostem, na které upozorňují i příbuzní obětí, kteří vyzývají ke zveřejnění pravdy o 11.září  2001…

Kromě dvojčat se 11. září 2001 zřítila také nedaleká budova 7 – známá také jako budova bratrů Salomonových. A to navzdory skutečnosti, že tato budova nebyla zasažena žádným letadlem. Nezávislí experti v prestižní fyzikální publikaci Europhysics News poznamenávají, že důkazy naznačují, že oficiální verze toho, jak se budovy zřítily, není správná, ale věří, že je pravděpodobnější, že zřícení budov způsobily řízené výbuchy.

Odborníci mimo jiné zmiňují, že dvojčata byla postavena tak, aby se dokázala vyrovnat s osobním letadlem, které by za letu narazilo do věží, aniž by se zřítila.

Cílem nyní předkládáné komplexní zprávy je, aby vyšetřovací tým Národního institutu standardů a technologií (NIST) neschválil svůj závěr, že to byly požáry, které způsobily zřícení budovy. Zpráva obsahuje důkazy, které jsou v rozporu s popisem události v osmi různých bodech.

Zřícení budovy 7, stejně jako několik dalších událostí 11. září 2001, bylo obklopeno mnoha podivnými nesrovnalostmi. Newyorská korespondentka BBC Jane Stanleyová mimo jiné uvedla, že budova se zřítila celých 20 minut předtím, než skutečně spadla, což bylo vysíláno živě, zatímco budova stále stála v panoramatickém pozadí New Yorku, zobrazeném za reportérkou.

NIST má čtyři měsíce na to, aby odpověděl na tuto předloženou žádost, a pokud se rozhodne naslouchat výzvám a jednat, musí reagovat bod po bodu na předložené argumenty. Pokud k tomu nedojde, příbuzní obětí zahájí pokus o to, aby byli viníci předáni spravedlnosti.

Předložená žádost je do značné míry založena na zprávě, kterou minulý měsíc zveřejnili vědci z Aljašské fairbankské univerzity a která dospěla k závěru, že zničení budovy nebylo způsobeno požárem.

Studie byla financována skupinou „Architekti a inženýři pro 11. září 2001“, neziskovou organizací, zastupující více než 3 000 architektů a inženýrů, kteří volají po novém vyšetřování toho, co se skutečně stalo 11. září 2001 a přímé příčiny zřícení budov.

Pro mnoho příbuzných je žádost u NIST poslední z dlouhé řady pokusů zjistit pravdu o tom, jak jejich milovaní zemřeli.

Jak se zřítila budova 7? Nepotřebuji být expert, aby mi bylo jasné, že zde něco nesedí:

Ať už to bylo jakkoli, je jisté, že už dlouhé roky upozorňují tisíce odborníků na to, že nesrovnalostí je v oficiální verzi přespříliš a verzi řízené exploze již věří stále více lidí. Mimo technických záležitostí či výše uvedeného videa přímého zpravodajského přenosu, je možné upozornit i na další nesrovnalosti, jimiž se původní verze později sama vyvrací.

Podle oficiální verze měli být téměř všichni teroristé, kteří letadla unesli, občané Saúdské Arábie. Logické by pak bylo pomstít se právě této zemi, ovšem okupován byl v reakci na útoky Afghánistán, kde v té době vládl Talibán. Ten však nikdy neoperoval mimo území Afghánistánu, takže dávat do souvislosti okupaci této země (byť pod záminkou „lovu“ na Usámu bin Ládina) s událostmi z 11.9. bylo absolutně zcestné.

Dočkáme se někdy toho, že bude tento druhý největší podvod v dějinách lidstva (po covid podvodu, který považuji za ten největší) osvětlen? Nebo nám bude i nadále předkládána oficiální verze, které již dnes většina lidí nevěří??

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

One thought on “Příbuzní obětí z 11. září 2001 vyzývají: „Zveřejněte pravdu!“

  1. Vyjadrím sa len k pádu štvrtého lietadla: teórii, že cestujúci vtedy premohli teroristov a vďaka nim sa toto lietadlo nezrútilo na Biely dom, resp. Kapitol, dnes nemôže veriť nikto príčetný… Áno, tipujem zostrelenie stroja. Na druhej strane, veľa ľudí na celom svete by vtedy bolo privítalo útok na sídlo CIA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout