V ČR je údajně největší odpor proti EU ze všech zemí V4. Proč to není znát u voleb?

V ČR je údajně největší odpor proti EU ze všech zemí V4. Proč to není znát u voleb?

Na jednom zahraničním webu jsem narazila na poměrně čerstvý průzkum vztahu občanů zemí V4 k EU. A zarazilo mne, že zdaleka největšími odpůrci této globalistické genocidní organizace, kterou lze zcela bez nadsázky nazvat 4. říší pod vedením Germanistánu, jsou údajně občané ČR.

Co tedy údajně průzkum v zemích V4 – Polsku, Maďarsku, ČR a Slovensku zjistil?

Občané Visegrádské skupiny, sdružení České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska, mají na členství svých zemí v Evropské unii různé názory, přičemž Češi mají nejméně pozitivní názor. Veřejnost ve všech čtyřech zemích má podle průzkumu veřejného mínění institutu pro veřejné záležitosti (IVO) v Bratislavě také odlišné postoje ke Spojeným státům a Rusku.

Pouze 41 procent Čechů označilo členství své země v EU za dobrou věc, na Slovensku 57 procent, v Maďarsku 59 procent a v Polsku až 68 procent populace.

„Česká veřejnost také vyniká celkovým obrazem visegrádské skupiny s vysokým podílem explicitně negativních názorů na členství v EU – téměř 30 procent respondentů to považuje za špatnou věc,“ uvedli autoři studie.

Země V4 se také liší svým postojem k USA a Rusku. V Polsku se USA těší největší důvěře veřejnosti, zatímco Slovensko je na druhé straně stupnice. Naproti tomu Rusko vnímají nejlépe Slováci a nejhůře Poláci. Průzkum potvrzuje vysokou míru vzájemné důvěry mezi Čechy a Slováky.

Tolik tedy ve stručnosti k průzkumu. Podle něho je dokonce celých 30% našinců přesvědčeno (a to zcela oprávněně) o tom, že EU výslovně škodí. Tedy zřejmě i považují za důležité tento spolek opustit. Ale jak je možné, že podobný názor není vidět u žádných voleb?

Pokud se totiž podíváme na průzkumy, pak je zcela jasně vedou velmi silně eurohujerské strany a uskupení stran. Ať už je to ANO, symbolizované tím nejhorším, co je v EU – tedy Jourovou i jejich Bruselu velmi oddanými europoslanci, uskupení Pirátostanu, jehož obě strany se netají tím, že se těší na zavedení eura a nejraději by zrušily všechny národní státy a rozpustily je v jakémsi multikulturním mixu nebo úplně stejně smýšlející uskupení SPOLU.

Ti všichni dohromady pojmou podle různých průzkumů drtivou většinu (asi 75- 80%)  voličů. zbytek je pak rozdroben mezi různé strany, přičemž i mezi nimi se najdou strany, které bezvýhradně poklonkují Bruselu (ČSSD, Zelení apod.).

Přitom jen 41% lidí je s EU spokojených, což by měli být voliči stran či uskupení jako Pirátostan, SPOLU a ANO. Tyto strany jsou zásadními odpůrci odchodu z EU a tedy kovanými eurohujery, přitom pojmou většinu voličů. Pak by je museli volit i odpůrci EU, což je poněkud nepochopitelné.

Podle průzkumu V4 by musely mít dohromady přes 50% výhradně strany, které mají v programu odchod z EU a těch je celkem dost, tedy na výběr odpůrci EU rozhodně mají (mimo největší SPD patří k euroskeptikům také Trikolora, Volný blok, ANS a další…). Nebo se snad odpůrci EU řadí k nevoličům? Pak ale opět symbolicky dávají hlas eurohjerům, kteří u nás ve volbách vedou…

Ať je to jak chce, tak průzkumy volební se od toho, který ukazuje vztah občanů k EU, velmi razantně liší. A to něco vypovídá buď o politické negramotnosti občanů nebo špatně provedeném průzkumu spokojenosti s EU mezi občany V4….

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 5]

One thought on “V ČR je údajně největší odpor proti EU ze všech zemí V4. Proč to není znát u voleb?

  1. To je jak s is lamem, údajně 90 % Čechů jej odmítá, ale proti imigrační strany volí méně než 20 % voličů, podobné je to s EU. Tak ono asi něco jiného je nějaká představa a přání, a takové to domácí žvýkání, a něco jiného asi pak priority ve volbách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout