Podívejte se, jak afričtí vetřelci okupují ulice italských měst (video)

Podívejte se, jak afričtí vetřelci okupují ulice italských měst (video)

V Itálii se díky nekonečné invazi, ale i vítačské vládě, pomalu ale jistě začíná měnit také demografické složení některých oblastí a ulice některých měst připomínají spíš Afriku či Arábii. V nejmladší generaci (pod 25 let) je dnes již asi 20% cizinců, přičemž lze předpokládat, že se tyto počty časem srovnají a Italové budou za pár desetiletí Afričany, Araby a cikány přečísleni.

Armáda vetřelců okupuje mnohé oblasti a Italům dávají najevo, že tam nejsou vítáni. Je to už jejich země, kterou jim přece sami Italové odevzdali dobrovolně a bez protestů. Podobně se vyjádřili i mnozí černoši z videa, které ukazuje, jak nyní vypadají ulice některých italských obcí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

One thought on “Podívejte se, jak afričtí vetřelci okupují ulice italských měst (video)

  1. Súčasná „slovenská“ vláda nie je ani náhodou protimigračná /koniec koncov, ani česká, poľská a maďarská/. Fašistický zločinec, nepriateľ slovenských vlastencov a arogantný zvrátený sadista Roman Mikulec predložil vláde predbežný plán neobmedzeného prívalu a „integrácie“ celkom legálnych cudzincov, teda predovšetkým moslimov, černochov či Ukrajincov /pod zámienkou neexistujúcej demografickej krízy/. A v pláne je aj návrh na návrat tých Slovákov, ktorých predošlé aj terajšia vláda vyhnali a do zahraničia. Píše o tom Magazín1. Tipujem, že Heger a jeho mafia iba poslušne plní rozkazy z Bruselu tak ako Babiš, Orbán či Morawiecki.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.