Schwabovy loutky nejen ve vládách německy mluvících zemí podporují Velký reset

Schwabovy loutky nejen ve vládách německy mluvících zemí podporují Velký reset

Jak lze realizovat plány Velkého resetu bez jakéhokoli odporu obyvatel západních zemí, na něž je především zacílen? Jak je možné, že loutky ve všech vládách oddaně podepsaly Agendu 2030 a v drtivé většině se k tomuto projektu stále hlásí? Jak je možné, že drtivá většina občanů zemí EU podporuje politiky, kteří hodlají v tomto spolku, založeném na likvidaci národů a národních států, setrvat?  Jak je možné, že jsou ochotni ve jménu pochybného zeleného údělu a uhlíkové neutrality v příštích letech razantně zchudnout?

Odpověď na všechny uvedené otázky je velmi jednoduchá. Světovládné elity, k nimž patří tzv. „horní patro světové politiky“ – majitelé megakorporací, bank, farmaceutických společností – stvořily organizace jako OSN, WHO, EU a mnohé další, většinou na tyto napojené, především proto, aby skrz ně mohly ovládat svět. V tom jim pomáhají slouhové v nižších patrech pyramidy.

K těmto loutkám nejvyšších globalistů patří například Soros, který působí po celém světě přes svoje vysoce ziskové podvratné neziskovky, jejichž zásadním úkolem je nastolení jednotné ideologie po celém světě (BLM, LGBTQ, podpora muslimské invaze apod.).  Dále jsou to tzv. představitelé Deep state neziskovek, které působí přímo na vlády – u nás  (ale i jinde v EU) jde o tzv. Aspen institut, vedený Albrightovou, která je na stejném „patře“ pyramidy jako již zmíněný Soros (dnes už spíše Alexander Soros, syn George Sorose).

Vliv na vlády s ohledem na přetváření světa cestou globalizace, světa, kde bude každý 24 hodin denně sledován a nikdo nebude nic vlastnit (vyjma globálních elit a jejich loutek), má nesporně v posledních letech také Klaus Schwab se svým WEF a Velkým resetem. Vše, co se nyní děje, celé přeformátování světa, bylo zřejmě plánováno během davoských fór. Tedy všichni současní evropští lídři věděli, do čeho jdou, co se bude dít.

V mnoha zemích dlouhodobě volí loutkové politiky i bez vnějšího vlivu, ovšem mnohde hrozilo, že by mohlo dojít k volbě někoho, koho elity ve vládě nepotřebují. Pak bylo zapotřebí nastrčit někoho, kdo tuto hrozbu odvrátí. Někoho, kdo bude prezentován jako onen mesiáš, který případné protestní voliče absorbuje. Po roce 2010 se tak začali po celé Evropě objevovat noví politici či politické strany, jejichž výhra byla dlouho předem jistá. Perfektní marketing, založený na zřejmém psychologickém rozboru cílového voličstva a neomezená podpora jejich loutkovodičů byly předem jisté. Jen velmi málo lidí sleduje politiku a selektivní paměť způsobí, že si nepamatují, co bylo před pár lety.

Na tuto skutečnost zde ovšem upozorňuji velmi dlouho, neboť ať se děje cokoli, také u nás se většinově volí tito slouhové globalistů. Přitom jejich kontakty s tzv. globálními elitami jsou nesporné. I to je důvod, proč globalisté potřebují, aby u nás vládlo hnutí ANO (to v reálu vedou Jourová a Charanzová, jejichž vliv je mnohem větší, než vliv loutky č. 3 v rámci hnutí – Babiše), případně jejich slouhové č. 2, hrající si na údajně demokratickou opozici.

Ovšem my se dnes podíváme do sousedního Rakouska, kde vládne mladý kůň globalistů, Sebastian Kurz, žák již zmíněného Klause Schwaba. Také on má za cíl vytvořit dojem jakési antisystémovosti a vysát protestní voliče. Zajímavé bylo i jeho skvělé divadelní představení, kdy prohlásil, že nepřijmou žádné další Afghánce. A proč by je brali, když nejsou v NATO? Nicméně Rakušané neváhali poslat speciální komando, aby z Afghánistánu odvezlo ty Afghánce, kteří patřili mezi žadatele o azyl a do své rodné země odjeli na dovolenou.

Navíc, soustavně do země proudí Afghánci přes zelenou hranici, čímž velmi trpí obyvatelé rakouského pohraničí v Burgenlandu. Na hranicích zachycení Afghánci pak podají žádost o azyl a v zemi (prozatím) zůstávají. Kurz vždy navenek pronese něco, co nakonec sám neplní. Ostatně, většina Afghánců zaplavila Rakousko v době, když byl kancléřem nebo předtím, kdy mimo jiné i v invazním roce 2015 pracoval na ministerstvu v oblasti migrace a integrace. Paradoxně tak není Kurz o moc menším vítačem než Merkelová.

Ale nyní se vrátíme právě do roku 2015, kdy zřejmě dostával první instrukce pro svoji budoucí kancléřskou práci právě od již zmíněného Schwaba. Nepochybuji o tom, že podobné kontakty měli v té době i současní lídři ostatních evropských zemí. To, co odhalili rakouští alternativci o Kurzovi, bychom tak zřejmě zjistili i o mnoha dalších současných vrcholných politicích v EU, včetně těch českých….

Agendu „odvážného nového světa“ Klause Schwaba chce pravděpodobně prosadit i kancléř Kurz. Buď úplně nebo alespoň částečně. Takže je nejvyšší čas se na něj podívat zblízka, protože to nevěstí nic dobrého pro obyčejného občana.

Rozsah, v jakém Kurz Schwabovi a jeho spolupracovníkům skutečně fandí, dokládá tweet ze dne 15. srpna 2015, ve kterém se píše: „Rozhovor s prezidentem Schwabem (tedy prezidentem WEF) a Philippem Roeslerem z WEF ve Švýcarsku (viz třetí muž na titulku, z matčiny strany Vietnamec) o možné spolupráci.“ Vysvětlení: Bývalý německý spolkový ministr zdravotnictví Rösler (FDP) byl v té době (v letech 2014 až 2017) výkonným ředitelem a členem představenstva WEF.

Sebastian Kurz před šesti lety aktivně usiloval o blízkost multimilionáře a vůdce WEF Klause Martina Schwaba, který svým „Velkým resetem“ vzdává hold postdemokratické společnosti bez soukromého vlastnictví.

Zajímavé je, že „Velký reset“, projekt ekonomického plánování, který v roce 2020 vypracoval sám Schwab, je většinou mainstreamových médií vnímán jako „spiknutí“. Kritici jsou proto také pomlouváni jako „konspirační teoretici“. A to navzdory skutečnosti, že Velký reset je také názvem návrhu Světového ekonomického fóra z května 2020 na ekonomické plánování udržitelné obnovy ekonomiky po pandemii Covid-19 a související hospodářské krizi v letech 2020/2021.

Mezi Schwabovými řádky lze číst, že po covid krizi se nic „nevrátí k normálu“ a že institucionalizované veřejné zdraví bude nejen považováno za nejvyšší dobro, ale stane se také legitimním rozšířením moci státu (klíčové slovo: „sledovací kapitalismus“). Schwab také poukazuje na to, že pandemie covidu vedla k tomu, že vláda je opět „důležitá“. Vše je pod heslem „Globální správa“, stejně jako se vyjádřil Sebastian Kurz – nebo podobně. A nejen on, ale i další důležití politici, jako je německá „stále kancléřka“ Angela Merkelová, která  toto krédo neustále opakuje světu.

Nyní tak realizaci „Agendy 2030“ a „Velkého resetu“ podporuje i Sebastian Kurz, který v tom chce dokonce pokračovat. V tomto ohledu mluví stejným jazykem jako zakladatel a šéf Světového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab. A samozřejmě i všechny další politické loutky z celé Evropy a vlastně i dalších zemí světa.

Dne 14. července 2021 byly na domovské stránce Spolkového kancléřství zveřejněny výňatky z krátkých prezentací, tj. jeho projev na politickém fóru Hospodářské a sociální rady (ECOSOC) Organizace spojených národů na vysoké úrovni. A to bylo v tomto ohledu skutečně „odhalující“.

Kromě toho, že kancléř chválil svou vládní práci v pandemii, oznámil po krizi cíl „změny politiky“. Politika by měla být „lepší a ekologičtější, udržitelnější, inkluzivnější, spravedlivější, rovnější a odolnější“. Stejně tak je společnou odpovědností mezinárodního společenství podporovat nejzranitelnější regiony světa .

Kurz už během projevu na 50. světovém ekonomickém fóru v Davosu v lednu 2020 uvítal „Zelenou dohodu“ předsedkyně Evropské komise Ursuly von der Leyenové s cly na CO2. Zároveň pochválil ambiciózní klimatický program své vlastní vlády s odkazem na cíle pro rok 2030, což znamená 100% obnovitelnou energii a úplnou klimatickou neutralitu pro rok 2040. Kurz, stejně jako ostatní globalisté, také skrývá skutečnost, že občané a spotřebitelé jsou masivně žádáni, aby za tyto cíle zaplatili.

Zdůrazňuje také plné provádění cílů udržitelného rozvoje OSN – Agendy 2030. Stejně tak ty, které znovu potvrdil generální tajemník Organizace spojených národů António Guterres: udržování míru, řešení konfliktů a posilování právního státu, multilateralismus, boj proti pandemii Covid-19, hospodářská obnova, změna klimatu, lidská práva a odzbrojení.

Při těchto příležitostech kurz také „navázal“ spojení“ s generálními řediteli megakorporací a kontroverzními politiky, jako je neúspěšný venezuelský nastrčený prezident Juan Guaidó, který je vyšetřován pro velezradu, s prezidentkou ECB Christine Lagardeovou a ředitelkou MMF Kristalinou Georgievovou. Také s různými hráči nové globální oligarchie a technologických společností, jako jsou Tim Cook (Apple), Peter Voser (ABB), Varis Narasimhan (Novartis) nebo Kevin Sneader (McKinsey)…

Na závěr jen zdůrazňuji, že tento článek není jen o Kurzovi, ale o všech loutkách globalistů. Místo jména „Kurz“ si můžete dosadit jakékoli jiné jméno současných evropských vládních politiků. Tyto loutky jsou ve svých zemích prezentovány vždy tak, aby byly masivně voleny. A lze říct, že i díky médiím a řízeným opozicím se to globalistům všude skvěle daří…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.4]

2 thoughts on “Schwabovy loutky nejen ve vládách německy mluvících zemí podporují Velký reset

  1. Naozaj si niekto myslí,že „národní konzervatívci“ Orbán , Morawiecki, Janša. Salvini nie sú oddaní globalistom? Samozrejme, že sú! Za jediného nezávislého politika , štátnika a čelného predstaviteľa nezávislej, suverénnej, slobodnej krajiny v dnešnej Európe možno označiť Lukašenka. A pokiaľ ide o Putina, ani ten nie je nezávislý, ale poslúcha príkazy od konkurenčných svetovládcov, nie teda globalistov.

  2. Socialismus láká lidi stále, i když nefunguje, jelikož odporuje fyzikálním zákonům i biologii člověka, tedy alespoň toho z mírného pásma, kdy vlastnictví a vytváření zásob bylo zásadní pro jeho přežití. V kmeni samozřejmě existuje i sociální pomoc druhým, což zase zvyšovalo možnosti obrany. Ovšem systém vše je všech znamená jen chaos a následně slabost, jež je umocňována vítáním vetřelců jež žádnou loajalitu neprojevují, ba naopak zavádějí vládu absolutní poslušnosti, která zase vede k zaostávání a slabosti (is lam je v podstatě slabý).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout