Imámové jásají: „Řím je již muslimský“ –  je tam víc než 100 mešit (video)

Imámové jásají: „Řím je již muslimský“ – je tam víc než 100 mešit (video)

Pro muslimy je dobytí Říma důležitější, než dobytí jakéhokoli jiného evropského města. A dokonce i jakéhokoli jiného města na světě. Zdá se, že i zde jde hidžra jako po másle. Počet muslimů i různých atributů islámu – mešit a islámských spolků – nezadržitelně roste.

Zde jsou scény z jedné z více či méně nelegálních mešit v Římě, které úřady tolerují:

V Římě je více než sto mešit a islámských kulturních center; v provincii je jich dokonce více než 130. Toto číslo v posledních letech znatelně vzrostlo.

Podle UCOII, prodloužené ruky Muslimského bratrstva v Itálii, má islámská komunita v Římě 117 000 věřících. Kromě Velké mešity Forte Antenne jsou nejznámějšími místy uctívání také mešita v Centocelle a mešita v Ostii.

V Tor Pignattara, dělnické čtvrti v Římě, byla etnická příslušnost již téměř zcela „vyměněna“:

Každý den se garáže, podzemní stavby, ale i byty a sklady v přízemí přeměňují na islámská kulturní centra, která jsou spojena se sdruženími s vlastními stanovami a navštěvují je desítky tisíc lidí. Tato místa jsou bezobslužná, neregistrovaná a mohou být živnou půdou pro radikalizaci. Uzavření nepovolených mešit však nedávno vedlo k veřejným protestům, když se bengálská komunita shromáždila na protest před Koloseem v říjnu loňského roku.

Cílem je islamizovat centrum křesťanství. Papež František se k tomu zatím nevyjádřil, protože to podporuje.

Čtvrti Centocelle, San Basilio, Torpignattara a oblast kolem náměstí Piazza Vittorio jsou místa se silnou přítomností muslimů a mešit; integrace do většinové společnosti se zde nepožaduje. Ideální podhoubí pro terorismus.

Nebude trvat dlouho a budou mít vlastního starostu. Udělení občanství, jak navrhuje levice, problém neřeší, ale zhoršuje. Muslimů totiž bude v zemi už jen přibývat a nebude možné je deportovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Imámové jásají: „Řím je již muslimský“ – je tam víc než 100 mešit (video)

  1. Oni mlslimové Řím ani tak nedobyli, jen si berou to, co jim hloupí Italové bez odporu nechávají, včetně jejich svobody a životů.

  2. Čo proti islamizácii krajiny robil a robí idol pseudovlastencov a podporovateľ legálnej migrácie Salvini? Ktorému viac záleží na Izraeli a poslušnosti Bruselu než na Taliansku a Talianoch? Samozrejme ,že nič…

  3. Mam taky pocit ze jedneho dna pride nejaky krestansky prorok/vodca ktory nahradi kapitulovany Vatikan a ktory povedie krestansku ocistu od muslimov v europe. Ked zapad dorazi feminizmus a komunizmus, ludia budu hladat znovu stabilitu a nabozenstvo je na opacnom konci kam sa kyvadlo znovu presunie. Je to len otazka casu. Ale bez krvyprelievania to urcite nebude lebo muslimovia sa len tak nedaju vystahovat. Predsalen kriziacke vypravy neboli mierumilovne. Horsie to bude s ocistkou zradcov vlasnej krvi, rodiny, rasy a naroda. V podstate su to prave oni ktory to sposobili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout