Německo: „Rumunská“ rodina vyinkasovala na dětských přídavcích 733 000 eur

Jistě nikdo nepochybuje, že oněmi Rumuny je myšleno etnikum, které již asi 700 let svojí přítomností obohacuje Evropu. Etnikum, které přišlo zhruba z oblasti dnešního Pákistánu (tehdy ještě Indie), kde bylo považováno za nejnižší kastu. Evropané si zejména v posledních desetiletích začali toto kočovné etnikum nebývale šlechtit. Za uvedených 700 let se podařilo integrovat jen malému procentu cikánů, nicméně ten zbytek, který se neintegroval do většinové evropské společnosti, se skvěle naučil, jak na ní parazitovat

Nakonec, za vše si mohou především sami Evropané, kteří začali kočovníky uplácet a většina vlád jim dala najevo, že i bez práce jsou koláče. Proč by si tak nebrali to, co se jim přímo nabízí? A proč si občas nezkusit přilepšit třeba tím, že půjdou do země, která jim nabízí nejen ještě větší výhody, ale také možnosti obcházet dlouhé roky zákon, aniž by jejich podvody kdokoli řešil?

Německý „sociální stát“ je mnohdy okrádán tak dlouho, že dokud vás nechytí, může to trvat roky. Atraktivní dětský benefit vždy vyvolává nějaké ty pokusy o zneužívání, v tomto případě nejde opravdu o nic až tak nového, k podobným praktikám začalo docházet už v 70. letech, kdy peníze proudily zejména pro turecké děti, které ve skutečnosti neexistovaly.

Rumunská rodina byla také přitahována žádoucím dětským benefitem a dojila slušné částky, dojila by dodnes, kdyby nakonec vše neprasklo:

S padělanými dokumenty požádali Rumuni v Bergheimu a v oblasti Kolína nad Rýnem o dětské dávky pro děti, které ve skutečnosti existovaly jen částečně, ale byly také částečně pouze fiktivní. Od dubna 2013 do srpna 2020 tak od státu nadojili 733 000 eur. Nyní šest Rumunů zasedlo před krajským soudem v Kolíně nad Rýnem za daňové úniky a padělání dokumentů.

Proces začal v pondělí s půlhodinovým zpožděním. Rozložení sedadel bylo nejasné, protože pět mužů a jedna žena (24 až 41 let, částečně příbuzní) měli někdy více než jednoho obhájce. Kromě toho bylo v sále umístěno několik tlumočníků.

Proces bude pokračovat i v následujících týdnech….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: „Rumunská“ rodina vyinkasovala na dětských přídavcích 733 000 eur

  1. To je směšné. Zbytečný soud, z těchhle nikdo nevyrazí ani floka. Náklady za zbytečný soud zaplatí erár a lickopráfníci si vydělají dalších pár drobných do prasátka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout