Nejen sopka, ale také invazisté sužují Kanárské ostrovy, za 2 dny připlulo 17 lodí

Nejen sopka, ale také invazisté sužují Kanárské ostrovy, za 2 dny připlulo 17 lodí

V loňském roce byl nejhorším obdobím na Kanárských ostrovech podzim, zejména v říjnu a listopadu trhaly počty Afričanů, přijíždějících na ostrovy, dosavadní rekordy. Jistě ani vám neunikla zpráva o sopce, jejíž exploze vedla k evakuaci ostrova La Palma, nicméně ostatní ostrovy fungují jako obvykle. A to včetně toho, že musí zvládat každodenní invazi.

Včera dorazila na Kanárské ostrovy armáda osmi lodí s 340 ilegály. První z nich dosáhla pobřeží La Graciosa kolem 03:30 se 44 pnvazisty ze subsaharské Afriky.

Během dne se k nim na Lanzarote připojilo šest lodí s 226 ilegály maghrebského původu. Poslední loď se 70 Afričany ze zemí jižně od Sahary byla objevena  španělskou pobřežní stráží odpoledne, 15 kilometrů jižně od Gran Canaria. Záchranná loď Guardamar Polimnia přivezla cestující do přístavu Arguineguín.

Jen za víkend tak dorazilo 17 lodí s 662 Afričany z různých afrických oblastí na pobřeží ostrovů Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote a La Graciosa. Případné další lodě, o jejichž přistání zatím nejsou žádné informace, neboť přistály na odlehlých plážích, nejsou vyloučeny.

Shrnuto: Jen za sobotu a neděli připlulo na Kanárské ostrovy nejméně 662 Afričanů. A tím invaze zdaleka nekončí. Otázka je, co bude ve finále pro osud tohoto dovolenkového ráje horší: sopka nebo africká invaze???

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Nejen sopka, ale také invazisté sužují Kanárské ostrovy, za 2 dny připlulo 17 lodí

  1. Další znásilňovatelé, mučitelé i vrazi v Evropě. Papežovi a EU elitám se daří až moc snadno plnit jejich multi kulti plán, lidé se nebrání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout